אתר אינטרנט ?

כולנו יודעים מהו הכוח של האינטרנט בעולם המודרני. על מנת לייצר תדמית חיובית ועל מנת להגדיל את כמות הלקוחות, כל עסק חייב להראות Présence sur Internet. אתר האינטרנט של העסק מהווה את כרטיס הביקור הראשוני שלו ומשפיע רבות על התדמית שלו בקרב גולשים ולקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט טוב של בית העסק הינו כלי שיווקי רב עוצמה עבור העסק וישמש אתכם שנים קדימה. כאשר אתם מחליטים לבנות אתר לעסק או לשדרג האתר הקיים, עליכם לבחור בחברה שמתמחה בתחום בניית אתרים.

שיטת העבודה של ערן פיקסר והצוות

בשלב האפיון נבצע איסוף מידע על בית העסק ומחקר מעמיק על המתחרים בסביבתו במטרה לזהות את קהל היעד הקיים ואפשרויות חשיפה לקהל יעד פוטנציאלי נרחב, תוך בידול העסק ע"פ מתחריו לאחר מכן נגבש החלטה על אופן בניית האתר וכן להתאים עבורו את הממשקים לצורך חווית המשתמש ולשימוש נוח ויעיל עבור בית העסק.

חלק חשוב מאוד מלבד בניית האתר הוא הטיפול השוטף בו ואבטחת המידע שבו, ע"י מערכות מתקדמות של בקרה מתמדת ובאמצעות אופטימיזיה שבועית באתר. כמו כן במקרים של תקלות צוות פיקסר ייתן פתרון במהירות והיעילות האפשרית על ידי מענה אנושי 24/7.

האופן בו יראה האתר ישפיע רבות על חווית הגלישה ועל התדמית של בית העסק. עיצוב האתר בפיקסר ייעשה על ידי גרפיקאים מתכנתים ובוני אתרים מקצועיים ובהתאמה לקהל היעד ואופי בית העסק

תוכן האתר הוא המשפיע ביותר בקידום אתרים בGoogle. בפיקסר תקבלו שירותי כתיבת תוכן מקצועיים, תדמיתיים ושיווקיים בהתאמה לאופי העסק ולקהל היעד שלו, באמצעות החדרת מילות מפתח אשר יקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש.

Le site est hébergé sur des serveurs avancés caractérisés par la technologie SSD rapide, une mémoire rapide, une sécurité des informations intégrée, un support 24/7 et des sauvegardes quotidiennes et mensuelles sur le serveur.

L'accessibilité du site aux personnes handicapées est un paramètre important qui renforcera l'image de votre entreprise et contribuera bien sûr à augmenter le nombre d'internautes et de clients potentiels.
Exemples d'accessibilité du site (possibilité d'augmenter le nombre de polices / de créer un logiciel permettant de lire l'adresse sur la page / recherche vocale)

Fermer le menu
fr_FRFrançais
he_ILעִבְרִית en_USEnglish ru_RUРусский es_ESEspañol fr_FRFrançais