החברה יוסדה ע"י ערן פיקסר

מתכנת ויזם אינטרנטי, בעל עבר עשיר בעולם העסקים והאינטרנט.
הקים את ערן פיקסר מתוך רצון להעניק לעסקים מהניסיון הרב שצבר במשך השנים. במהלך הקמת החברה גייס ערן לצוות שלו מומחים ייחודיים לכל תחום בו מספקת החברה את שירותיה ללקוחותיה.
צוות החברה בנוי ממתכנתים, בוני אתרים, גרפיקאים, מעצבי אתרים, כתבי תוכן, מנהלי תפעול, מנהלי קשרי לקוחות ומנהלי מכירות שטח. הצוות הינו צוות צעיר ודינאמי צוות של אנשים שמשקיעים את כל כולם בעסק שלך ומעלים אותו כל אחד בתפקידו לראשי הכותרות האינטרנטיות. בפיקסר קונספט השירות הינו שקוף כמו משרדי החברה ונגיש לכל לקוחותינו בשעות הפעילות. כמו כן ניתן לפנות לכל אחד מחברי הצוות בהתאם לתחום עיסוקו ולקבל מענה בזמן אמת במהירות וביעילות האפשרית.

מעבר לכתבת תדמית על החברה בישראל היום : ערן פיקסר

2016

ייסוד החברה -גיבוש קונספט ואסטרטגיה שיווקית

חברת ערן פיקסר נוסדה ב-2016 במטרה להביא לעסקים בארץ את קידמת הטכנולוגיות והידע השיווקי.
צוות החברה כולל בתוכו שורה של מתכנתים, גרפיקאים, כותבי תוכן, צלמים ועורכי וידאו שאוהבים את מה שהם עושים.

עשיית החברה מתמקדת בקידום עסקים ובניית אתרים באינטרנט, החל מאתרים תדמיתיים פשוטים ועד למערכות האינטרנט המתקדמות ביותר, כולל ממשקי מכירה עם סליקת אשראי. בפיקסר יש לנו את הידע וההבנה כיצד לקחת את העסק שלך לפרונט של עולם האינטרנט, תוך שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות וקידום נכון במנועי החיפוש עם דגש על קידום אורגני או קידום ממומן.

2017

חזון החברה ומימוש

חברת פיקסר רואה באינטרנט שער לקהל יעד בלתי מוגבל וחובק עולם.
צוות החברה שם לו כמטרה להנגיש את השיווק והפרסום באינטרנט לכל בעל עסק באשר הוא ולהביא ללקוחותיו
את השירות המתקדם ביותר, כל זאת הודות לידע הנרחב שנאסף במשך השנים וללמידה מתמשכת ובלתי מתפשרת והתעדכנות בלתי פוסקת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

2018

שלב סיום פיתוח מערכות לשיווק אינטרנטי גלובלי

פיקסר הינה חברה בינלאומית העוסקת בתחום הדיגיטלי ומתמקדת בשלושה תחומים עיקריים: בניית אתרי אינטרנט | בניית תוכנות אינטרנט (SAAS) | קידום ושיווק דיגיטלי
תשתיות השיווק והקידום של החברה מהווים פלטפורמה לשותפויות עסקיות בתחומים רבים ומגוונים. החברה עוסקת בתחום הקידום והפיתוח הדיגיטלי בלבד.
מנהלי ועובדי החברה מייצגים ושותפים לערכיה ולתרבותה העסקית של החברה. אמינות, חריצות, יסודיות, יצירתיות, מקצועיות ושאיפה לשיפור מתמיד.
מאז הוקמה החברה, היא מקדמת מאות עסקים מהארץ ומהעולם, תוך מתן שירות ללקוחות רבים כגון, בתי מלון, סופרמרקטים, אטרקציות תיירותיות, חנויות אופנה, אומנים, ברים, מסעדות, חופי ים, מותגי טיפוח, הופעות הצגות ילדים ומבוגרים, אולמות אירועים, מועצות אזוריות, עיריות, מלכ"רים וחברות פרטיות וציבוריות. לחברה פטור ממע"מ בכל מדינת ישראל ובעולם.

תוכן עניינים

רוצה גם ? צור איתנו קשר

[metform form_id="137"]
דילוג לתוכן