אתרים בבעלות הקבוצה

האתר עוסק בקידום אתרים באילת, ומדורג ראשון בגוגל תחת מילת המפתח קידום אתרים באילת, כמו כן באתר בלוג עסקים באילת שהקבוצה מקדמת יש גם מדריך לתושב החדש. האתר משמש את הלקוחות האילתים שלנו, רוצים קישור מהאתר הזה תוכלו להזמין מכאן

אתר לקידום אתרים אורגני, כתיבת מאמרים קידום ברשת וניתוח תנועת גולשים, באתר בלוג קידום אתרים והוא משמש גם לקידום אתרי לקוחות.
רוצים קישור מהאתר הזה תוכלו להזמין מכאן

אתר מקודם ראשון בגוגל בנושא של האצת אתרים ואופטימיזציה לאתרי וורדפרס – באתר מדריכים ובלוג.
רוצים קישור מהאתר הזה תוכלו להזמין מכאן

linka.co.il – SEO services 
קידום אתרים אורגני בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. כולל שירות של בניית  קישורים ושיפור משמעותי בנראות האתר (באמצעות ערן פיקסר)
רוצים קישור מהאתר הזה או מכל אתר אחר של הקבוצה ניתן לקנות מאמרים ותוכן מכאן

מדריך בעברית לרכישה של מטבעות מבוזרים, בלוקצ'יין בלוג
רוצים קישור מהאתר הזה או מכל אתר אחר של הקבוצה ניתן לקנות מאמרים ותוכן מכאן

אתרים נוספים

יש לנו גישה למעל 9,000 אתרים בישראל ובעולם, חברתנו יצרה קשרים בישראל ובחו"ל משנת 2015 בשלב היווסדותה, אנו מבצעים ניהול מוניטין ברשת, קידום אתרים אורגני, שיווק במנועי חיפוש ושירותים של בניית קישורים, ניתן להתרשם מהפרויקטים שלנו במהלך השנים החל מפרויקטים קטנים כגון אתרי תדמית ועד לפרויקטים מורכבים של אפליקציות חכמות ותכונות חומרה, כמו כן מה שאנו לא יודעים לבצע אנו יודעים למצוא את בעלי המקצוע המתאימים בכל העולם ולהביא את הפרויקט לכדי ביצוע.

פרופיל חברה להורדה

פיקסר הינה חברה בינלאומית העוסקת בתחום הדיגיטלי ומתמקדת בשלושה תחומים עיקריים: בניית אתרי אינטרנט | בניית תוכנות אינטרנט (SAAS) | קידום ושיווק דיגיטלי

ערן פיקסר - מנכ"ל ומייסד החברה

מתכנת ויזם אינטרנטי, בעל עבר עשיר בעולם העסקים והאינטרנט.
הקים את ערן פיקסר מתוך רצון להעניק לעסקים מהניסיון הרב שצבר במשך השנים. במהלך הקמת החברה גייס ערן לצוות שלו מומחים ייחודיים לכל תחום בו מספקת החברה את שירותיה ללקוחותיה.
צוות החברה בנוי ממתכנתים, בוני אתרים, גרפיקאים, מעצבי אתרים, כתבי תוכן, מנהלי תפעול, מנהלי קשרי לקוחות ומנהלי מכירות שטח. הצוות הינו צוות צעיר ודינאמי צוות של אנשים שמשקיעים את כל כולם בעסק שלך ומעלים אותו כל אחד בתפקידו לראשי הכותרות האינטרנטיות. בפיקסר קונספט השירות הינו שקוף כמו משרדי החברה ונגיש לכל לקוחותינו בשעות הפעילות. כמו כן ניתן לפנות לכל אחד מחברי הצוות בהתאם לתחום עיסוקו ולקבל מענה בזמן אמת במהירות וביעילות האפשרית.

מעבר לכתבת תדמית על החברה בישראל היום : ערן פיקסר

2016

ייסוד החברה -גיבוש קונספט ואסטרטגיה שיווקית

חברת ערן פיקסר נוסדה ב-2016 במטרה להביא לעסקים בארץ את קידמת הטכנולוגיות והידע השיווקי.
צוות החברה כולל בתוכו שורה של מתכנתים, גרפיקאים, כותבי תוכן, צלמים ועורכי וידאו שאוהבים את מה שהם עושים.

עשיית החברה מתמקדת בקידום עסקים ובניית אתרים באינטרנט, החל מאתרים תדמיתיים פשוטים ועד למערכות האינטרנט המתקדמות ביותר, כולל ממשקי מכירה עם סליקת אשראי. בפיקסר יש לנו את הידע וההבנה כיצד לקחת את העסק שלך לפרונט של עולם האינטרנט, תוך שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות וקידום נכון במנועי החיפוש עם דגש על קידום אורגני או קידום ממומן.

2017

חזון החברה ומימוש

חברת פיקסר רואה באינטרנט שער לקהל יעד בלתי מוגבל וחובק עולם.
צוות החברה שם לו כמטרה להנגיש את השיווק והפרסום באינטרנט לכל בעל עסק באשר הוא ולהביא ללקוחותיו
את השירות המתקדם ביותר, כל זאת הודות לידע הנרחב שנאסף במשך השנים וללמידה מתמשכת ובלתי מתפשרת והתעדכנות בלתי פוסקת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

2018

שלב סיום פיתוח מערכות לשיווק אינטרנטי גלובלי

פיקסר הינה חברה בינלאומית העוסקת בתחום הדיגיטלי ומתמקדת בשלושה תחומים עיקריים: בניית אתרי אינטרנט | בניית תוכנות אינטרנט (SAAS) | קידום ושיווק דיגיטלי
תשתיות השיווק והקידום של החברה מהווים פלטפורמה לשותפויות עסקיות בתחומים רבים ומגוונים. החברה עוסקת בתחום הקידום והפיתוח הדיגיטלי בלבד.
מנהלי ועובדי החברה מייצגים ושותפים לערכיה ולתרבותה העסקית של החברה. אמינות, חריצות, יסודיות, יצירתיות, מקצועיות ושאיפה לשיפור מתמיד.
מאז הוקמה החברה, היא מקדמת מאות עסקים מהארץ ומהעולם, תוך מתן שירות ללקוחות רבים כגון, בתי מלון, סופרמרקטים, אטרקציות תיירותיות, חנויות אופנה, אומנים, ברים, מסעדות, חופי ים, מותגי טיפוח, הופעות הצגות ילדים ומבוגרים, אולמות אירועים, מועצות אזוריות, עיריות, מלכ"רים וחברות פרטיות וציבוריות. לחברה פטור ממע"מ בכל מדינת ישראל ובעולם.

תוכן עניינים

רוצה גם ? צור איתנו קשר

דילוג לתוכן