אתר אינטרנט ?

כולנו יודעים מהו הכוח של האינטרנט בעולם המודרני. על מנת לייצר תדמית חיובית ועל מנת להגדיל את כמות הלקוחות, כל עסק חייב להראות Presence on the Internet. אתר האינטרנט של העסק מהווה את כרטיס הביקור הראשוני שלו ומשפיע רבות על התדמית שלו בקרב גולשים ולקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט טוב של בית העסק הינו כלי שיווקי רב עוצמה עבור העסק וישמש אתכם שנים קדימה. כאשר אתם מחליטים לבנות אתר לעסק או לשדרג האתר הקיים, עליכם לבחור בחברה שמתמחה בתחום בניית אתרים.

שיטת העבודה של ערן פיקסר והצוות

בשלב האפיון נבצע איסוף מידע על בית העסק ומחקר מעמיק על המתחרים בסביבתו במטרה לזהות את קהל היעד הקיים ואפשרויות חשיפה לקהל יעד פוטנציאלי נרחב, תוך בידול העסק ע"פ מתחריו לאחר מכן נגבש החלטה על אופן בניית האתר וכן להתאים עבורו את הממשקים לצורך חווית המשתמש ולשימוש נוח ויעיל עבור בית העסק.

חלק חשוב מאוד מלבד בניית האתר הוא הטיפול השוטף בו ואבטחת המידע שבו, ע"י מערכות מתקדמות של בקרה מתמדת ובאמצעות אופטימיזיה שבועית באתר. כמו כן במקרים של תקלות צוות פיקסר ייתן פתרון במהירות והיעילות האפשרית על ידי מענה אנושי 24/7.

האופן בו יראה האתר ישפיע רבות על חווית הגלישה ועל התדמית של בית העסק. עיצוב האתר בפיקסר ייעשה על ידי גרפיקאים מתכנתים ובוני אתרים מקצועיים ובהתאמה לקהל היעד ואופי בית העסק

תוכן האתר הוא המשפיע ביותר בקידום אתרים בGoogle. בפיקסר תקבלו שירותי כתיבת תוכן מקצועיים, תדמיתיים ושיווקיים בהתאמה לאופי העסק ולקהל היעד שלו, באמצעות החדרת מילות מפתח אשר יקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש.

The site is hosted on an advanced servers that are characterized by fast SSD technology, fast memory, built-in information security, 24/7 support and daily and monthly backups on the server.

The accessibility of the site to people with disabilities is an important parameter that will strengthen the image of your business and of course will contribute to increasing the number of surfers and potential customers.
Examples of site accessibility (option to increase fonts / build software to read the address on the page / voice search)

Close Menu
en_USEnglish
he_ILעִבְרִית ru_RUРусский es_ESEspañol fr_FRFrançais en_USEnglish