בניית אתרים באילת

מה אנחנו מציעים ללקוחותינו בעיר אילת ?

אם אתה לא שם – אתה לא קיים. כך אוהבים לומר על הרשת האינטרנטית

בשביל שהעסק שלך יהיה עם נוכחות חזקה ודינמית, כדי להגיע למצב בו הלקוחות זורמים ואתם מרוצים ממעגל ההכנסות ומהפעילות העסקית שלכם, חשוב לכם לחדור לעומק התודעה של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. המטרה שלנו היא לבצע עבורכם כל מה שצריך בשביל לבלוט על פני המתחרים בתחומכם. בשביל לבצע את המשימה בצורה מושלמת חשוב כי תפנו אל חברה הנמצאת בסמיכות לאזור המגורים שלכם. כך תוכלו מעבר לתכתובת ולשיחות הטלפון, גם להיפגש פיסית ולהכיר טוב יותר. כי המציאות מוכיחה שאף מענה טכנולוגי לא מצליח להשיג תוצאות של ישיבה משותפת לצד שולחן וכוסות קפה.

אנחנו נבנה לכם את האתר המתאים לאופי העסק שלכם ולעיר אילת, יתרון משמעותי בפיקסר שכל העובדים אילתים ומכירם את העיר והעסקים שבאילת מילדות.

קידום אתרים אורגני או קידום אתרים ממומן – בעיר כמו אילת יש משמעות לקידום אתרים ממומן וגם לקידום אורגני, למשל כשיש המון תיירות בעיר ניתן פוש לקידום ממומן בגוגל הייתי יותר קורה לפרסום ממון קידום עסקים בגוגל ולא קידום אתרים מכוון שהאתר לא יישאר במקומות העליונים שנפסיק לשלם על קליק.

ביצועים של עסק מקודם באילת דוגמה ראשונה השקעה בקידום אתרים אורגני
ביצועים של כרטיס עסק לא מוקדם בגוגל גם מאילת

שיווק באינטרנט בעיר אילת

שיווק עסקים באילת שונה מאוד מקידום אתרים בחיפה למשל, קהל היעד שלנו מאוד מגוון, אנו רוצים לפנות גם לתיירים, לתושבי העיר ותיירות הפנים של העיר. התוכן השיווקי שלנו לכל קהל יעד יהיה שונה ואולי אפילו בשפה שונה, יש תקופת שהעיר אילת מארחת אנשים מכל העולם, ויש זמנים במיוחד לאחר משבר הקורנה שעיקר העשייה ועיקר המבקרים הם ישראלים. 

קידום באילת

לסיכום קידום אתרים או קידום עסקים של אילתים הוא שונה לגמרי משאר הארץ, לכל עסק באילת יש את הוויב שלו, ואין באילת כמעט עסקים דומים למשל בית קפה באילת או בית מלון באילת שונה ממלון בתל אביב וחייב להגדיר את קהלי היעד שהוא רוצה למשל מלון שמעוניין בצעירים או מלון שמעוניינים במשפחות וזוגות  זה פרסום שונה לגמרי 

יש הרבה חברות קידום למה פיקסר?

ערן פיקסר קיים באילת משנת 2016, במהלך עבודותיו בעיר אילת ערן קידם את קבוצת העסקים של ברקה השקעות, קניון מול הים, טאבה סאנדס, מלונות (מעל 20),מסעדות ועוד מגוון גדול של עסקים באילת, וישראל לערן קשרים רבים בעולם הפרסום באינטרנט ושיתופי פעולה ם סוכנויות דיגיטליות בכל הארץ.

מה במאמר?

דילוג לתוכן