קידום אתרים בנהריה

קידום אתרים בנהריה

נהריה היא עיר חוף המונה כ58,000 תושבים והיא נמצאת בסמוך ליישובים שלומי וראש הנקרה. הרבה מתושבי הסביבה, כולל כפרים ערביים, מגיעים לנהריה לקניות וכדומה. בשנים האחרונות יש התחזקות של קהילה דתית בעיר אך גם אחוז דוברי הרוסית בעיר הוא גבוה. בגלל שיש נטייה לתושבי האזור להגיע לנהריה לסידוריהם האישיים, כשאתה מקדם עסק בנהריה, מומלץ לפרוס את קידום העסק גם ליישובים באזור נהריה. מכיוון שיש פחות היצע באזור הצפון יחסית לאזורים אחרים, אם מישהו הזמין, לדוגמא, משלוח פיצה מנהריה כשהוא גר ביישוב סמוך, סביר להניח שפעם הבאה יזמין גם מאותו מקום.

התאמת קהל יעד לקידום אתרים בנהריה

קידום אתרים באזור הצפון בכלל, ונהריה בפרט, בגלל שיש פחות היצע ואוכלוסייה יותר מגוונת, נהוג לאפיין את קהל היעד ולהתאים את העסק אליו. כלומר, אם ידוע שבנהריה יש המון דוברי רוסית, אנחנו נעלה את האתר שלנו גם בעברית וגם ברוסית, וככה נוכל להגיע ליותר אנשים שהעסק רלוונטי אליהם. דוגמא אחרת יכולה להיות- אם אנחנו חנות לחומרי בניין ואנחנו רוצים גם להגיע לקהל ביישובים הערביים מסביב לנהריה, אנחנו נתרגם את האתר שלנו גם לערבית, או לחלופין, לאנגלית. אם יש לנו עסק של תשמישי קדושה, מעבר למוצר עצמו שאנחנו מוכרים, נוכל לכתוב באתר שהוא אתר שומר שבת, וככה נחזק את הקשר לקהל היעד אותו אנחנו רוצים לחשוף למוצרים שלנו.

קידום אתרים אורגני בנהריה

מכיוון שרוב תושבי איזור נהריה מגיעים לנהריה עצמה לעתים לקנות דברים, סביר להניח ש קידום אתרים אורגני באזור זה יהיה יותר יעיל. על מנת לקדם את האתר בצורה אורגנית עלינו לעשות את הצעדים הבאים:

  • כרטיס בגוגל העסק שלי והכנסת מיקום בגוגל מפות
  • רישום העסק בבזק עסקים ובדפי זהב
  • רישום העסק באינדקסים בנהריה ובעיתונות המקומית
  • בלוג עם מספר מאמרים הקשורים לעסק
  • קישורים חיצוניים ופנימיים באתר

קידום חיי הלילה בנהריה

בנהריה יש חיי לילה פעילים מאוד. יש כמה פאבים וותיקים הממשיכים לפעול, בעיקר בסופי שבוע. לכן כשנקדם אותם זה יהיה בעיקר דרך הרשתות החברתיות והפוסטים יעלו בימי חמישי-שבת ורק בשעות אחרי הצהריים. הקידום יבוצע דרך האינסטגרם והפייסבוק כדי להיחשף לכמה שיותר קהל צעיר היוצא בקביעות לפאבים, מועדונים וכדומה. גם במקרה הזה נפרסם לא רק לנהריה עצמה אלא גם ליישובי האזור, שמרבים לפקוד את נהריה.

סיכום קידום עסקים בנהריה

לסיכום, בשל ייחודיות האזור והעובדה שהמון תושבי הסביבה מגיעים לנהריה כדי לקנות שם, תמיד מומלץ כשעושים קידום אתרים בנהריה לקדם לא רק בנהריה עצמה אלא גם ליישובים באזור. בנוסף, בגלל שיש פחות היצע באותו אזור חשוב שכל עסק יאפיין את קהל היעד ולהבין איך הוא יכול להתאים את העסק שלו אל אותו קהל יעד, מכיוון שבאזור נהריה יש אוכלוסיות מגוונות.

Facebook
LinkedIn

רוצה גם ? צור איתנו קשר

[metform form_id="137"]
הזמינו קידום מקומי
קידום אתרים באשקלון
קידום אתרים בירושלים
דילוג לתוכן