קידום אתרים בבירת ישראל, ירושלים

ירושלים, בירת ישראל, שואבת אליה תרבויות מכל העולם. כשאנו הולכים ברחובות ירושלים, אנו פוגשים אנשים ממגוון רחב של תרבויות. הם דוברי שפות שונות מאיתנו, ובדרך כלל גם רואים את העולם אחרת מאיתנו. הציביון המיוחד של ירושלים מושך אליה אנשים מכל הגילאים, מכל המינים ומכל הדתות. כשאנו מקדמים עסקים ברושלים, נצטרך לחשוב טוב על המסר השיווקי שנרצה להעביר ולאיזו אוכלוסייה נרצה למשוך לעסק שלנו. ככל שעהסק שלנו גדול יותר ומסוגל לתת שירות למגוון רחב של אנשים מתרבויות שונות, נצטרך להשקיע המון מחשבה בקריאייטיב.

ירושלים מצד אחד בתי כנסת עתיקים, ומצד השני סטודנטים נמרצים שלומדים באוניברסיטה העברית. הצגתי זאת כך על מנת שתבינו את הפערים בין האוכלוסיות השונות בירושלים. בעבר, גרתי ליד ירושלים, וזכיתי לעשות עסקים ולגשר בעולם העסקי בין תרבויות שונות על מנת להגדיר את פדיון העסקים

קידום אתרים בירושלים ובסביבה

אנו רוצים לקדם את העסק שלנו גם בירושלים וגם ליישובים בסביבה. כמובן שנרצה לקדם את אתר האינטרנט שלנו בכמה שפות, ולכן הוא צריך להיות בנוי בכמה שפות ומותאם לקידום אתרים אורגני באנגלית ברמה גבוהה  מאוד. גם אם לא נרצה להשקיע בשאר השפות, לדוגמא: ברוסית, עדיין אני ממליץ לכם להשקיע בתוכן האתר שלכם באנגלית גם ולייצר תוכן מקורי. הכוונה שלי היא לא לתרגם מאמרים באתר, אלא לייצר מאמרים חדשים שמתאימים לדוברי אנגלית ואולי גם עם הדברים שמעניינים אותם, ע"י מחקר ביטויים של החיפושים מחו"ל.

איך מתחילים לקדם עסק בירושלים?

אם אתם עסק חדש תצטרכו קודם כל לבנות אתר אינטרנט. אני ממליץ לאתרי תדמית להשתמש במערכת שנקראת וורדפרס, מכיוון שרוב מקדמי האתרים בישראל יודעים לעבוד איתה. לאחר שהקמנו אתר אינטרנט שיש בתוכו בלוג (חשוב לקידום אורגני), להקים עמוד פייסבוק ועמוד אינסטגרם, גוגל מפות, טריפ אדוויזור, אם מתאים לעסק, כרטיס עסק באיזי, לחבר הכל לאתר הבית שלנו. אם יש לנו כבר אתר אינטרנט, רק נצטרך לעשות לו התאמות לקידום אורגני. צירפתי לכם מדריך לקידום אתרים כאן , במידה ובא לכם להשתעשע.

קידום לקהל יעד דובר עברית בירושלים

על מנת  לקדם עסק בירושלים, נצטרך קודם כל להבין את השפה השיווקית שנרצה לדבר בה. מישהו שעושה את זה מצויין באזור ירושלים הוא אלעד יצחק וידלנסקי שעשה הרבה תכנים חינוכיים בעיקר, והוביל קמפיינים משולבים בקהילה כמו פרוייקט גברת עם סלים וקולות המזרח. לאחר שיש לנו את התוכן נצטרך להתאים לו תמונה או גרפיקה מתאימה, על מנת לקדם אותו בפייסבוק או במודעות תמונה של גוגל. השפה העברית שנשתמש בה באיזור ירושלים שונה מהשפה שנשתמש בה בקידום עסקים באילת מכיוון שקהל היעד הוא שונה לגמרי. גם אם אנו מפרסמים לקהל חילוני, נרצה לשמור על הצניעות הפרסום בכדי לא לפגוע בקהלים מסויימים בעיר.

קידום אתרים בירושלים לדוברי שפות

במיוחד בעיר ירושלים נרצה לבצע קידום אתרים במספר שפות. בירושלים ישנים דוברי שפות רבות. עיקר השפות המדוברות בירושלים בקרב התושבים הן עברית וערבית אך ישנם תיירים רבים בעיר. במידה ולא נרצה לקידום אתרים בערבית, אבל נרצה לקוחות דוברי ערבית, נבצע קידום באנגלית לדוברי ערבית. הכוונה היא שהמלל שלנו והמסרים יועברו באנגלית אבל בפילוח קהל היעד שלנו נוסיף דוברי ערבית ועברית ובכך המודעה שלנו תוכל לגעת בכל מי שאפילו יודע קצת אנגלית במידה והצלחנו להעביר את המסר באנגלית פשוטה. לעומת זאת בפלטפורמת הפייסבוק יהי לנו קל יותר מכיוון שאפשר לבנות מודעות במנהל המודעות בלי לפרסם אותן ישירות על הדף ובכך למנוע ערבוב שפות בדף שלנו ועדיין לשמור על דף פייסבוק נקי שנוגע בכל הקהלים שקיימים בירושלים.

ניהול מוניטין בירושלים- למה זה חשוב

ניהול מוניטין הוא דבר חשוב בכל הארץ, אך לדעתנו בירושלים יותר מכיוון שישנים בעלי עסקים בירושלים ודמויות ציבוריות, הם ירצו לשמור על המוניטין שלהם ברשת מבעוד מועד ולא להגיע למצב שהם צריכים מחיקת אזכורים שליליים מגוגל או משהו דומה לכך. ניהול מוניטין של אדם פרטי או של עסק הם דברים שונים גם מבחינת הקידום וגם מבחינת התוכן והמסר שנרצה להעביר. לדוגמא אם יום יבוא ואיש עסקים מסויים ירצה לרוץ לראשות העיר, הוא יצטרך לעשות שיווק אגרסיבי מאוד אם הוא לא דמות מוכרת בעיר. לעומת זאת אם אותו איש עסקים ביצע ניהול מוניטין מקדים ברשת הדרך שלו לצמרת תהיה קלה יותר מכיוון שהתשתיות מונחות כבר באינטרנט והוא לא צריך לייצר הכל מחדש. לכן אנחנו ממליצים לבעלי עסקים מכל המעמדות לבצע ניהול מוניטין מקדים ברשת.

שיווק עסקים בירושלים לכל העולם

כאמור, ירושלים בירת ישראל, היא עיר קדושה להרבה מאמינים בעולם. לכן ניתן למכור כמעט כל דבר מירושלים לכל מקום בעולם. תקופה ארוכה מכרו אוויר מירושלים ברשת האינטרנט על פלטפורמת ebay.  כמו כן, מכרו מלח ובוץ מים המלח שהוא במרחק נסיעה של רבע שעה מירושלים. אמנם לנו זה נשמע מצחיק אך היקף המכירות של אוויר מירושלים ואוויר מארץ הקודש מסתכם בעשרות אלפי דולרים שמועברים באמצעות רשת האינטרנט ודואר ישראל. יתרה מכך ישנם בעלי עסקים שמוכרים שירות של הכנסת פתק לכותל דרך פלטפורמה שנקראת פייבר. לכן אנו למדים שניתן למכור כל דבר שמצמידים לו ערך רגשי כמו ירושלים שלנו. מעבר לקדושתה היא אחלה מקדם מכירות.

Facebook
LinkedIn

רוצה גם ? צור איתנו קשר

[metform form_id="137"]
קידום אתרים בחיפה
מדריך קידום אתרים
קידום אתרים באשדוד
דילוג לתוכן