מה זה אתר מותאם לנייד ? ולמה זה חשוב

עד לפני שנתיים הייתה הגלישה באתרי האינטרנט השונים בעיקר מול המחשב. האתרים כולם ערוכים ובנויים בהתאם לכך כדי שהגולש ייהנה מחוויית גלישה מושלמת. אך בשנים האחרונות אנחנו מוצאים כי אחוזי הגלישה באמצעות המכשירים הניידים גבוהים הרבה יותר מאשר הגלישה באמצעות המחשב. רק אתר שמותאם לגלישה במובייל יוכל להגיע לחשיפה בקרב הגולשים במכשירי הסלולאר.

בשנתיים האחרונות אנחנו עדים למהפכה של ממש בכל מה שקשור להרגלי הגלישה באינטרנט. לרובנו ישנו מכשיר סלולארי ההולך אתנו לכל מקום והגלישה באמצעות המכשיר הנייד הפכה להיות הרבה יותר קלה ונגישה. הבעיה היא של בעלי האתרים שלא נערכו לשינוי. אתרים רבים אינם מותאמים לגלישה באמצעות המכשיר הנייד ועל כן הם בעצם לא מגיעים לחשיפה בקרב הלקוחות המחפשים את השירות.

קידום אתרים נכון מתחיל בהתאמת האתר גלישה בנייד

כיום יודע כל מנהל אתר כי קידום אורגני של אתר המציע שיווק באינטרנט מתחיל בהתאמה של האתר לגלישה במובייל. קידום עסקים על ידי פרסום ב- רשתות חברתיות או קידום בפייסבוק חייב לכלול את האפשרות של גלישה בסלולאר. כי אם לא נהיה שם, מהר מאוד נמצא את עצמנו נעלמים מהמפה ומעיניהם של הלקוחות שייתכן מאוד והם מחפשים אותנו.

קידום אתרים בגוגל – קידום אתרים אורגני או קידום אתרים ממומן?

כאשר אנחנו באים לעסוק בסוגיה של קידום אתרים עולה תמיד השאלה, במה עדיף להשקיע. האם קידום אורגני או שמא קידום ממומן. כאן חשוב לבדוק מה מציע האתר וכמה זמן הוא מסוגל להמתין עד שהקידום יתחיל להצמיח פירות. אם מנהל האתר מעונין בקידום יסודי ועקבי, שווה להשקיע בקידום האורגני כי זהו הקידום הכי מתאים לגוגל. השקעה בקידום האורגני מוכיח את עצמו לאורך זמן כאשר המקום הטוב אליו מגיע האתר בסופו של דבר זהו מקום שמור היטב והאתר מצליח לשרוד שם לאורך זמן. אך אם האתר זקוק לקידום מהיר עדיף ללכת על קידום ממומן.

מה במאמר?

דילוג לתוכן