הכירו את האינטרנט – עולם האפשרויות האין סופיות

בזירה האינטרנטית קיימות עבורכם שתי אפשרויות– לבלוט ולהוביל או להיבלע בין ההמון.
בין אם אתם בעלי בית עסק קטן או גדול, חברה או תאגיד, על מנת להגדיל את כמות הלקוחות שלכם ועל מנת לשמור על תדמית חיובית של בית העסק, תצטרכו להשקיע בקידום אתר האינטרנט במנועי החיפוש השונים בפרסום שיווקי מתמיד ברשתות החברתיות ולכוון את העסק אל קהל יעד פוטנציאלי גדול יותר, בהתאם לייחודיות שלכם ובידולכם על פני מתחריכם.

קידום באינטרנט הוא חלק הכרחי ובלתי נפרד מעבודת השיווק של כל בית עסק.
על מנת להראות נוכחות אינטרנטית ועל מנת להיות מקודם על ידי מנועי החיפוש, כל אתר חייב להיות מותאם לאלגוריתמים מורכבים ולעמוד בסטנדרטים שונים.
קידום ברשתות החברתיות מהווה חלק מרכזי מעבודת הקידום במנועי החיפוש בשל היותן פלטפורמה מובילה לעסקים בעולם המודרני ובעידן הטכנולוגי של היום.

הקידום האורגני נעשה באמצעות מילות חיפוש מובילות, יצירת אופטימיזציה באתר וכתיבת תוכן אשר מוחדרות לתוכו מילות המפתח, התוכן יכלול את הטקסט שיופיע בעמודי האתר, כתבות מתחלפות ומאמרים בבלוגים ובפלטפורמות חיצוניות.
קידום אורגני הוא השקעה משתלמת לטווח הארוך, שתאפשר לגולשים להיחשף לאתר בקלות דרך הקלדה של מילות מפתח רלוונטיות במנועי החיפוש או דרך קישורים שונים ברחבי הרשת.

מטרת הקידום הממומן היא למקם אתכם מעל לתוצאות ה-“אורגניות”.
קידום ממומן ייתן לכם תוצאות מידיות בהתאם לתקציב שתשקיעו ובהתאם לאיכות הקידום.
המודעות הממומנות מוצגות בGoogle בהתאם למדד שניתן על פי איכות המודעה ותקציב המימון שלה.
מודעה איכותית בGoogle מוערכת לפי מספר פרמטרים הכוללים בניהם בעיקר את שיעור ההקלקה שלה (CTR), הרלוונטיות שלה למילות החיפוש ודף הנחיתה שלה.

אז איך תתעלו מעל המתחרים שלכם?

• קידום אתר האינטרנט של בית העסק

לאחר הקמת אתר לבית העסק תצטרכו להתמקד בקידומו על מנת לחשוף אותו לקהל נרחב של גולשים ולקוחות פוטנציאליים .
קידום אתר אינטרנט ייעשה על ידי כתיבת תוכנים באתרים השונים בפלטפורמות השונות, בלוגים, מאמרים, כתבות תדמית וכדומה באמצעות הטמעת מילות מפתח, יצירת אופטימיזציה באתר וקידום ממומן שלו במנועי החיפוש.

• קידום ברשתות החברתיות (SMO)

קידום ברשתות החברתיות ייעשה על ידי שיווק העסק בפלטפורמות המובילות בשוק בניהם Facebook, Instagram, LinkedIn ועוד.
הקידום ברשתות החברתיות יכלול קידום אורגני דרך הקמת עמוד עסקי ועדכון שוטף ע”י קידום ממומן של בית העסק דרך פרסום מודעות ממומנות.

למה כדאי לכם לקדם עם ערן פיקסר?

פיקסר היא חברה המתמחה בקידום עסקים ברשת האינטרנטית בארץ ובעולם, תוך עבודה עם מערכות האינטרנט המתקדמות ביותר.
בפיקסר תקבלו תוצאות אמתיות בזמן אמת, זאת בזכות שיטת הפעולה הייחודית שלנו שכוללת אבחון ואפיון מעמיק של בית העסק ושל קהל היעד שלו ובאמצעות הקמת מערך שיווק מקיף לבית עסק, קידום בית העסק בGoogle וברשתות החברתיות ובקרה ותחזוקה שוטפת.

מה אנחנו מציעים?

• קידום אורגני עבור האתר

קידום אורגני הכולל מחקר מילות מפתח, חקר שוק של מתחרים, אינדוקס במנועי החיפוש הנבחרים, הנפקת דו”ח חודשי, כתיבת מאמרים המושתתים על מילות המפתח ותיאור תדמיתי ושווקי לבית העסק, בניית מערך קישורים, קידום 10 ביטויים ויצירת אופטימיזציה לאתר.

• קידום ממומן עבור האתר

קידום ממומן הכולל מחקר מילות מפתח, חקר שוק של מתחרים, בניית אסטרטגיית שיווק, הוספה של סייטלינקס, כתיבת מודעות שיווקיות, מעקב המרות ואופטימיזציה שבועית.

• קידום אורגני וממומן ברשתות החברתיות

קידום ברשתות החברתיות הכולל הקמת עמוד עסקי, בניית לו”ז שיווקי, בניית קהלים מותאמים אישית, שימוש בתמונות מקצועיות, כתיבת פוסטים וקידומם על בסיס שבועי, הקמת קמפיינים ממומנים, מתן מענה ללקוחות וחברי העמוד.

סגירת תפריט
he_ILעִבְרִית
en_USEnglish ru_RUРусский es_ESEspañol fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית