קידום באינטרנט

עולם האפשרויות האין סופיות

בזירה האינטרנטית קיימות עבורכם שתי אפשרויות– לבלוט ולהוביל או להיבלע בין ההמון. בין אם אתם בעלי בית עסק קטן או גדול, חברה או תאגיד, על מנת להגדיל את כמות הלקוחות שלכם ועל מנת לשמור על תדמית חיובית של בית העסק, תצטרכו להשקיע בקידום אתר האינטרנט במנועי החיפוש השונים בפרסום שיווקי מתמיד ברשתות החברתיות ולכוון את העסק אל קהל יעד פוטנציאלי גדול יותר, בהתאם לייחודיות שלכם ובידולכם על פני מתחריכם.
ערן פיקסר

אז מהו בעצם קידום באינטרנט?

קידום באינטרנט הוא חלק הכרחי ובלתי נפרד מעבודת השיווק של כל בית עסק.
על מנת להראות נוכחות אינטרנטית ועל מנת להיות מקודם על ידי מנועי החיפוש, כל אתר חייב להיות מותאם לאלגוריתמים מורכבים ולעמוד בסטנדרטים שונים.

קידום ממומן (PPC)– הקידום הממומן ידוע גם כפרסום במנועי החיפוש, משמעותו: פרסום מודעות ממומנות המופיעות בראש טבלת החיפוש.

מטרת הקידום הממומן היא למקם אתכם מעל לתוצאות ה-“אורגניות”.
קידום ממומן ייתן לכם תוצאות מידיות בהתאם לתקציב שתשקיעו ובהתאם לאיכות הקידום.
המודעות הממומנות מוצגות בGoogle בהתאם למדד שניתן על פי איכות המודעה ותקציב המימון שלה.
מודעה איכותית בGoogle מוערכת לפי מספר פרמטרים הכוללים בניהם בעיקר את שיעור ההקלקה שלה (CTR), הרלוונטיות שלה למילות החיפוש ודף הנחיתה שלה.

קידום ברשתות החברתיות ייעשה על ידי שיווק העסק בפלטפורמות המובילות בשוק בניהם Facebook, Instagram, LinkedIn ועוד.
הקידום ברשתות החברתיות יכלול קידום אורגני דרך הקמת עמוד עסקי ועדכון שוטף ע”י קידום ממומן של בית העסק דרך פרסום מודעות ממומנות.

על מנת להגדיל את כמות הגולשים באתר האינטרנט של בית העסק יש להשקיע בקידום האורגני שלו. הקידום האורגני נעשה באמצעות מילות חיפוש מובילות, יצירת אופטימיזציה באתר וכתיבת תוכן אשר מוחדרות לתוכו מילות המפתח, התוכן יכלול את הטקסט שיופיע בעמודי האתר, כתבות מתחלפות ומאמרים בבלוגים ובפלטפורמות חיצוניות. קידום אורגני הוא השקעה משתלמת לטווח הארוך, שתאפשר לגולשים להיחשף לאתר בקלות דרך הקלדה של מילות מפתח רלוונטיות במנועי החיפוש או דרך קישורים שונים ברחבי הרשת.
he_ILעִבְרִית
דילוג לתוכן