קידום עסקים ע"י קידום אתרים בעיר אילת

קידום עסקים באילת ע"י קידום אתרים באילת


קידום עסקים ברשת האינטרנטית הינו תחום אשר מורכב מכמה גורמים עיקריים שנחוצים כמעט לכל בית עסק, אם תעשו זאת נכון הרי שתראו תוצאות בגידול כמות הלקוחות וההכנסות בעסק שלכם.
במאמר זה נתאר לכם כיצד כל גורם משפיע על הקידום של העסק, מה עדיף, מה נחוץ וגם על מה אפשר לוותר.
כמובן שלכל עסק יש את ההעדפות שלו ואת קהל היעד הרלוונטי ביותֳר עבורו וגם את הידע מה פחות מסייע להשגת המטרה.
לכן, חשוב לבחור בגורם חיצוני המתמחה בתחום הקידום באינטרנט וכמובן לבנות מערך שיווקי נכון בהתאם לבית העסק כאשר כל האפשרויות מונחות לפניכם לצד יתרונות וחסרונות.

קידום עסקים בעיר אילת


שימת הדגש בפסקה זו הינה דווקא על העיר אילת.
מאחר ואילת הינה עיר תיירותית אשר עוברים בתוכה כ- 2000 תיירים ביום.
אופן הפרסום בעיר אילת כעיר תיירותית שכזו רצוי שיהיה נכון, מכוון, שיווקי ומנוהל בקידום אינטנסיבי שותף.
אופן פרסום זה יוביל את העסק שלכם לחשיפה מרבית ולקהל היעד המתאים והפוטנציאלי שלכם.
על אף התחלופה הרבה בעיר מידי יום ובנוסף, אם כבר בחרתם לקדם את העסק שלכם במישור האינטרנטי בעיר אילת אזי שרצוי שתבחרו חברה אילתית אשר מכירה את העיר ואת נתחי התיירות בה הן במישור הפנימי והן בתיירות חוץ וכמובן שביניהם תיירות עונתית ותיירות המופנית לקהל יעד ספציפי.
לכן, ידע של חברה מתוך העיר אילת אשר מכירה גם את המתחרים שלכם ויודעת לבחון את השטח ולייחד אתכם על פני המתחרים בעיר בפרט ובארץ בכלל, יוביל את העסק שלכם לתוצאות פרסום טובות יותר.
כמו כן, חברה אילתית לקידום עסקים מודעת ליתרונות העצומות של פרסום בעיר אילת באמצעות קידום בפלטפורמות השונות בהתאם לבית העסק ולמצב הנתון בעיר.

קידום עסקים אילתיים בגוגל


כידוע גוגל ומנועי החיפוש השונים הינם הכלי הראשון אשר הלקוח מחפש בו את מה שהוא צריך ולכן פרסום נכון בגוגל ע"י הטמעת מילות מפתח נכונות, קידום ממומן של מודעות וקמפיינים, יובילו את העסק למקומות גבוהים במנועי החיפוש ויגדילו את חשיפת העסק בקידום האורגני עם הזמן באמצעות כניסות מרובות לאתר אשר סיקוריו חיוביים ואופן בניית האתר אשר ישמש כידידותי למשתמש, שתוכנו מהימן ואיכותי.

קידום עסקים ע"י מס' וירטואלי


מס' וירטואלי הינו מספר בעלות חודשית נמוכה אך מאפשרים לכם מעקב להפרדה בין השיחות האישיות שלכם לשיחות עסקיות, מספר וירטואלי יעניק לכם את האפשרות להחליף מספר טלפון ברמה האישית מאות פעמים מבלי לדאוג שלקוחות יאבדו את המספר העסקי.
ישנה אפשרות לבצע מעקב באמצעות מערכות אינטרנטיות מתקדמות לבצע הקלטות שיחה מהמספר הוירטואלי וכך לאפשר לך כבעל העסק לבצע מעקב על השיחות, לייעל ולשפר אותם באמצעות בקרה שותפת. 
כמו כן ניתן לבדוק כמה שיחות התקבלו בחודש, כמה זמן היו משך השיחות ומאיפה הן הופנו.


קידום עסקים ע"י ג'ינגל לעסק


ג'ינגל לעסק יכול להיות קליל וקליט אשר כולל בתוכו את הפרטים הרלוונטיים לעסק וכך, אם המילים והמנגינה בג'ינגל שלכם קליטים ומהנים לשמיעה לקוחות יזכרו אותכם על פי מילות השיר כשיצטרכו עסק מהסוג שלכם, כך לדוגמא כשחושבים על ביטוח רוב האנשים יחשבו על ביטוח ישיר בשל ג'ינגל שמתגלגל על הלשון קליט ומתומצת "הקש על ה5 ביטוח ישיר" כך לקוחות יודעים את מספר הטלפון וגם את שם החברה.
קידום עסקים ע"י מערכת CRM לניהול לקוחות – באמצעות רימרקטינג
מערכת הCRM לניהול לקוחות הינה מערכת אינטרנטית חכמה במיוחד המאפשרת מעקב ובקרה על כמות הלקוחות וכמו כן מאפשרת התקשרות עם כלל הלקוחות בפרסום שיווקי על ידי לחיצת כפור אחת.
מערכת הCRM יודעת לבצע מעקב על לקוחות פוטנציאלים, לטרגט אותך על ידי הזנה של מספרי טלפון דפי פייסבוק וכתובות דוא"ל ובכך גם לבצע רימרקטינג באופן אוטומטי, מערכת זו מומלצת מאוד לקידום העסק שלכם ולכן בעת ביצוע שת"פ עם חברת קידום ייעודית טובה תוכלו לקבל את השירות הנ"ל ולהישאר עם האצבע על ההדק בכל זמן נתון ולבצע שימור בקרה ושיפור.


 
קידום עסקים אילתיים בעיתון ערב ערב


כידוע באילת ישנם 2 עיתונים אשר אין אילתי שלא מכיר וגם התיירים נחשפים לעיתונים אלו מאחר והם נמכרים ונמסרים כמעט בכל פיצוציה או סופר קטן ולכן פרסום בעיתונים יכול להניב תוצאות מסויימות מהפרסום.
ובכך לשמור על פרסום קבוע אחיד שמגיע גם לאנשים שפחות נחשפים למדיה השונה ולפרסומים הדיגיטאליים
פרסומים קבועים אלו מכניסים למודעות הלקוחות בתת מודע כי בעיתון זה יוכלו למצוא את המידע הרלוונטי עבורם.
בעיתון ערב ערב ניתן לבצע פרסומים בגדלים שונים:

גודל

גובה במ"מ

רוחב במ"מ

עמוד נטו

282

210

עמוד ברוטו

297

225

2\1 גובה

282

102

2\1 רוחב

137

210

12\1- 4 אינץ'

43.5

102

10\1- 6 אינץ'

52.8

102

8\1- 8 אינץ'

67

102

6\1- 10 אינץ'

90.2

102

4\1 רגיל

137

102

4\1 סטריפ

67

210

3\1 סטריפ

90.2

210

גב עיתון

282

210

גודל

גובה במ"מ

רוחב במ"מ

שער גדול

196

210

שער קטן               

195.5

153.5

קוביית שער

39

102.5


קידום עסקים אילתיים בעיתן מה נשמע


כמו שצויין קודם גם עיתון מה נשמע הינו עיתון מוכר וידוע בעיר וניתן למצוא אותו בפיצוציות והחנויות השונות בעיר וכן החשיפה בו לפרסומים גם היא משמשת כאופן פרסום יעיל בין ללקוחות המקומיים והן לתיירי החוץ.
בעיתון זה ניתן לבצע פרסומים בגדלים שונים

גודל

גובה במ"מ

רוחב במ"מ

עמוד נטו

255

175

עמוד ברוטו

280

200

2\1 גובה

255

85

2\1 רוחב

125

175

4\1 רגיל

125

85

8\1

60

85

4\1 סטריפ

60

175

3\1 סטריפ

80

175

גודל

גובה במ"מ

רוחב במ"מ

שער

167.5

175.5

קוביית שער

50

86.5


קידום עסקים אילתיים ברדיו אילת
עסקים רבים באילת מאזינים לרדיו חוף אילת אשר משודר גם באינטרנט ואילתים רבים מפרסמים בערוץ זה את העסקים שלהם מאחר וישנה חשיפה גדולה לתושבי המקום, וכן תיירים אשר מגיעים לאילת נחשפים ברדיו חוף לעסקים המפורסמים דרכו באמצעות הרדיו ברכבם הפרטי ואף בנסיעה במוניות בעיר.
פלאיירים באילת
לצערנו באילת עדיין משתמשים בעידן המיושם של חלוקת הפלאיירים, היום בעידן המודרני יעיל יותר להשתמש בטכנולוגיה ובמדיה החברתית על מנת לפרסם את העסק בצורה יעילה מאחר ופלאיירים בסופו נזרקים לרצפה ומלכלכים את הרחובות הבניינים וסביבת המחייה שלנו, מתעופפים אל הים ומזהמים רבות את הסביבה!
מעבר לכך שהשיטה מיושנת הינה בעלת עבודה קשה של חלוקה ופיזור, עלויות שנזרקות לפח תרתי משמע וציפייה קלושה של מענה לפרסום.
לכן, לא מומלץ בכלל לבצע פרסומים באמצעות פלאיירים בפרט באילת.
יש לכם כמה עסקים ואינכם מעוניינים להוציא כסף רב על פרסום לכל עסק בנפרד??
ובכן, לחברת פרסום דיגיטאלית אשר מתמחה בקידום עסקים באינטרנט ישנם את היכולות לבנות לכם מערך שיווקי נכון אשר יכלול את כל הפרסומים לכלל העסקים שלכם במקום אחד מבלי להוציא כסף רב על כל עסק בנפרד וכן לפרסם כל עסק שלכם בפלטפורמה הנכונה לו ולקדם את כלל העסקים במקום אחד, כך למשל ניתן לכם דוגמא על עסקיו הרבים של איש העסקים המוערך אושרי גבאי, הבעלים של ברקה השקעות.
אשר נכסיו העסקיים בעיר אילת ממוקדים בתחום התרבות, הפנאי והבילוי וכן ניתן לראות כי בעזרת שיתוף הפעולה בין כלל העסקים שלו בינם לבין עצמם מובילים על ידי חברת קידום אתרים באילת ומשלבת את כלל העסקים בפרסומים של שיתופי פעולה ביניהם כך למשל:  בין העסקים הרבים של אושרי גבאי ניתן למצוא את רשת מלונות בי, מועדוני הלילה המובילים ביותר בעיר – סלינה אילת והקרייזי אלפנט ומסעדת השף היוקרתית – שאטו אשר משמש כבר ומסעדת שף כשרה ואיכותית ומשמש גם כמרכז בילוי בעיר לבילוי לילי.
ובכן בעסקים אלו משלב אושרי גבאי את האפשרות לאורחי בתי המלון שלו ליהנות ממגוון הטבות בגין שיתופי הפעולה בין כניסה חינם למועדוני הלילה / השתתפות בהפקות רבות שנעשות במועדונים אלו לצד הנחות והטבות במסעדת השאטו אילת.
בכך, אושרי גבאי מגדיל את כמות הלקוחות שלו בכלל הערוצים ע"י פרסום לכלל העסקים אשר לעיתים ניתן לכלול אותם בפרסום אחד  בערוצים השונים ובכך לפרסם את כלל העסקים בחברת קידום אחת. 

מה במאמר?

דילוג לתוכן