איך מתחילים לבנות אתר ?

לפני שאנחנו מתחילים לבנות את האתר שלנו עלינו לשאול את עצמנו מספר שאלות. רק לאחר שנענה על כל השאלות ויהיה ברור לנו בדיוק מה אנחנו בעצם רוצים להשיג באמצעות בניית האתר נוכל לצאת לדרך ולהקים את האתר הכי מתאים עבורנו.

לכל בית עסק יש היום אתר באינטרנט. הכלל אומר שאם אתה לא שם (ברשת) – אתה לא קיים.

אבל לפני שאנחנו מתחילים לתכנן את האתר שלנו אנחנו חייבים לענות לעצמנו על כמה שאלות על מנת שהאתר אכן ייבנה באופן הכי טוב והכי נכון עבור העסק שלנו.

מה אני רוצה מהאתר ?

ראשית עלינו לענות לעצמנו

 מהם התפקידים העתידיים של האתר שלנו? האם מדובר באתר שיהיה אתר אישי המיועד רק עבור כניסת חברים או שמא מדובר באתר של מוסד שיהיה פתוח רק עבור הצוות, המורים או התלמידים? האם יהיה זה אתר המוגבל בתשלום ורק גולשים מורשים יוכלו לגלוש בו? אולי מדובר באתר של בית עסק שהמטרה שלו היא להציג אותו בפני כמה שיותר גולשים? כל ההגדרות הללו הם אלו שישפיעו על הטכנולוגיה ועל העיצוב של האתר שייבנה.

פונים אל חברה מקצועית

לאחר שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים ולמה אנחנו מצפים מהאתר שלנו אנחנו יכולים להתקדם הלאה. חברת ערן פיקסר מציעה את השירות המושלם החל מהבנייה של האתר והמשך בליווי של קידום אתרים מקצועי, קידום אורגני או ממומן , שיווק באינטרנט , קידום עסקים, פרסום רשתות חברתיות , פרסום בגוגל ועוד.

רק אתר שהוקם על ידי חברה מקצועית לאחר בדיקה יסודית של כל מה שמצופה מהאתר יהיה אתר מוצלח עבור העסק שלך. וכמובן – אל תשכחו את הליווי המקצועי של הקידום המסייע לאתר להגיע לחשיפה הכי גבוהה עבורו.

מה במאמר?

דילוג לתוכן