השכרת דירות באילת: איך עושים את זה נכון?

היום ניתן למצוא כל דבר באינטרנט, ובין השאר גם דירות להשכרה באילת לטווח קצר או ארוך. רבים באים לאילת, ואין להתפלא על כך, שכן העיר מציעה מגוון רחב של אטרקציות והטבות. מזג האוויר באילת חמים ונעים כל השנה ומתאים למי שסובל מהקור. כמו כן, העיר פטורה ממע"מ, כך שניתן לרכוש בה מוצרים רבים ולצאת בזול. וזאת עוד מבלי שהזכרנו את הים האדום והחופים המרהיבים שנבנו סביבו. אכן, כדאי לעבור לאילת ולו לזמן קצר.

אני מעוניין להשכיר דירה באילת, מה עליי לעשות?

בעלי דירות רבים מבחינים ברווח אשר לו יוכלו לזכות אם יתחילו להשכיר את בתיהם. אך ראשית כל, יש צורך לבצע שיווק בתים באילת, כדי למשוך קונים פוטנציאליים. בעולם הדיגיטלי שלנו, תחום השיווק הופך לרחב יותר ויותר, כך שניתן להשתמש בכלים שונים כדי לפרסם.

נרשמים ל-Airbnb

מדובר באתר הגדול ביותר להשכרת דירות, אשר הוקם במקור על ידי שני שותפים חברים מסן פרנציסקו שהחליטו להשכיר את חדר ביתם כדי להרוויח כסף ולחסוך בהוצאות הכלכליות. מאז הפך האתר לשם ודבר ובו ניתן לבצע מגוון רחב של פעילויות: שיווק בתים ליומיות, שיווק דירות לטווח ארוך ואף פרסום אטרקציות. באתר זה ניתן להשכיר כמה סוגי דירות:

  • גרים באילת ויש לכם חדר פנוי? ניתן להרוויח כסף על ידי השכרתו.
  • שוכרים דירה, אך לא נמצאים בה בסופי השבוע? אם אינכם מעוניינים בכך שהיא תעמוד לחינם, תוכלו להשכיר אותה.
  • אם אתם מעוניינים להקים עסק להשכרת דירות מן הצד, ב-Airbnb אפשר לעשות זאת.

פונים למקדם אתרים

דרך נוספת לבצע ניהול נכסים באינטרנט היא לפנות למקדם אתרים שיסייע לכם לקדם את דירת הנופש שלכם בגוגל. על פי רוב, מדובר בשני סוגי קידום: קידום ממומן וקידום אורגני. במסגרת הקידום הממומן אתם משלמים לגוגל עבור כל קליק של גולש. מדובר בשיטת פרסום מהירה המתאימה לבעלי דירות המעוניינים בקידום מהיר. הקידום האורגני, לעומת זאת, הוא קידום אטי יותר. ייתכן שיעברו כמה חודשים עד שתהיו הראשונים בתוצאות של גוגל. מצד שני, זהו קידום איכותי לטווח ארוך המתמזג היטב עם גוגל. במהלך הקידום, תזכו לפתח אתר תדמיתי משלכם מבחינת תוכן ועיצוב, ובבוא העת תוכלו גם למכור אותו.

לפני שמשכירים, חושבים פעמיים

סביר להניח שאתם כבר להוטים לפרסם את המודעה שלכם באתר. אך לפני הכול, חשוב להביא בחשבון כמה דברים:

  • אישור מבעל הבית – אם אתם מפרסמים דירה להשכרה באתרים כמו Airbnb והיא אינה בבעלותכם, חשוב לבקש אישור מבעל הבית.
  • התמונות מדברות בעד עצמן – תוכלו לזכור ביותר פניות אם תפרסמו תמונות של הדירה שלכם. תצלומי המטבח, הסלון, המרפסת וחדרי השירותים והאמבטיה מסייעים למחפשי הדירות לבחון את הדירה ולוודא כי היא מתאימה להם.
  • לרכוש ביטוח – כאשר אתם משכירים דירה, אינכם יכולים לדעת תמיד עם מי יש לכם עסק, ולא אחת אנו שומעים על מקרים של דיירים אשר השחיתו את הדירה. משום כך, חשוב לבטח את הדירה מבעוד מועד.
  • בדקו את המחירים – מעוניינים לבלוט מעל המתחרים שלכם? הציעו את המחיר המשתלם ביותר בשוק.

דירה ולא בית מלון

נופשים לא מעטים מעדיפים לשכור דירה ולא לשכור חדר בבית מלון מפואר, וזאת מכמה סיבות. ראשית, השכרת בית לשבוע נחשבת לזולה ומשתלמת יותר. שנית, הנופשים מעוניינים להרגיש בבית כשהם עוזבים את ביתם הפרטי לטובת חופשה. ושלישית, יש אנשים הנהנים מהפרטיות שלהם, מבלי שיצרכו לעמוד בתור לקייטרינג בבית המלון או להצטופף בלובי בעת קבלת חדר.

מה במאמר?

דילוג לתוכן