צ'קליסט SEO

אנו נשאלים הרבה על קידום אתרים במנועי החיפוש, עם דגש על גוגל. אז הכנו עבורכם את המדריך הבא, בו תוכלו למצוא את כל התשובות, אבל בפוסט הזה ניתן כמה דגשים

מה זה seo ?

SEO ראשי תיבות של Search Engine Optimization. או בעברית – אופטימיזציה למנועי החיפוש.
שזה אומר, צורה של חשיפה לשירותים, למותג ולעסק שלכם, וזאת על מנת להביא כמה שיותר מבקרים לאתר בכדי להפוך אותם ללקוחות. מילים נרדפות ל SEO יכולות להיות גם "מיקומים במנועי החיפוש" או "קידום אתרים".

למה זה חשוב?

גוגל הינו מנוע החיפוש העיקרי והפופולארי בעולם, כאשר בישראל 98% מהחיפושים מתבצעים בגוגל.
בנוסף לכך, 90% מהמשתמשים במנוע החיפוש לא עוברים לדף השני של התוצאות, לכן חשוב שהאתר שלכם יופיע בעמוד הראשון (כדי שלא ייפול בסטטיסטיקה).

צ'ק ליסט בסיסי ל - SEO

שידרוג ל – HTTPS

גוגל כבר הצהירו בעבר כי אתרים בעלי תעודת SSL הם "הבן המועדף", אז אם עדיין אתרכם אינו מאובטח – זה הזמן לשדרג.

מובייל

זה לא סוד שבשנים האחרונות הסמארטפונים תפסו תאוצה ויחד איתם היקף המשתמשים ממכשירים סלולריים רק הולך וגדל מיום ליום. אפשר לומר אפילו שאופטימיזציה לאתר מובייל כיום בעלת חשיבות יותר גדולה מאשר אתרים רגילים.

מילות מפתח

הגדרה של מילות חיפוש אשר תוכלו להימצא בעזרתן. (לדוגמא: חברה לקידום אתרים תבחר מילות מפתח כמו "קידום אתרים" "קידום בגוגל" וכו') מעבר למאמר בנושא מילות מפתח

קישורים

דבר שהרבה לא יודעים הוא שהצורה היעילה ביותר לקידום אתרים היא בניית קישורים, כלומר – ליצור קישורים מאתרים אחרים לאתר שלכם. קישורים המובילים לאתר שלכם גורמים לו להיראות כמקור מוסמך אשר אחרים משתמשים בו, ואת זה – גוגל מאוד אוהבים.

תוכן

מה הגולש הממוצע מחפש אם לא תוכן שיענה על שאלותיו וימלא את צרכיו?
תדאגו למלא את אתרכם עם תוכן מעניין, שמספק לגולשים את כל מה שהם צריכים. ואף יתרה מכך, קיים תוכן ישן? תשדרגו! ככה ריציתם גם את הגולשים, וגם את גוגל היקר.

תוספים

מיליוני תוספים אפשריים, מהמגניבים ביותר להכרחיים ביותר.
השתדלו להכניס לאתרכם גם וגם – אך במידה.
כמות גדולה של תוספים עלולה ואף תשפיע על מהירות האתר, דבר שירחיק את הגולשים, ויגרום לגוגל להוריד את דירוג האתר. מאמר בנושא תוספי וורד פרס .

מה במאמר?

דילוג לתוכן