ייעוץ עסקי ושיווקי באילת

ייעוץ עסקי ושיווקי באילת

חברת פיקסר מציעה שירותי ייעוץ עסקי באילת, אשר תכליתו שיפור התוצאות העסקיות ומקסום הפוטנציאל העסקי המצוי בכל עסק. מגוון רחב של פתרונות כלכליים, ניהוליים, ארגוניים ואסטרטגים הנשענים על שנים של ניסיון ניהולי, פיננסי ופרוייקטאלי עשיר בעסקים, יחד עם היכרות מעמיקה עם ייעוץ ודיווח שוטף לדרג ניהולי בכיר.

ייעוץ עסקי לעסקים באילת

העיר אילתהיא ללא עוררין עיר הנופש של מדינת ישראלהיא מציעה מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות לחופשה בים האדום. תושבי אילת הם שמניעים את העסקים בעיר. מדובר בעסקים מכל קשת התחומיםהחל בבתי מלאכה המסורתייםדרך פירמות של רואי חשבוןעורכי דין, נדל״ן, תעשיית המזון ופנאי.. לעסקים באילת יש צורת התנהלות שונה ממרכז הארץ ומאוד עונתית.

חברת פיקסר מתמחה בניהול ההיבטים הפיננסים והעסקיים השונים של עסקים קיימים ועסקים בתחילת הדרך. החברה עוסקת במתן שירותי ייעוץ אסטרטגי, כלכלי וארגוני הכוללים, בין השאר, ניתוח מצב החברה והמלצות לדרכי פעולה, בניית תוכנית עסקית ואסטרטגית מפורטת, ניתוח דוחות כספיים, בקרה שוטפת על פעילות החברה וניהולה, בניית מערכות תומכות קבלת החלטות כולל דיווח שוטף, ניתוחי עלות תועלת ובדיקות כדאיות, תמחיר וניהול מלאי, בקרה תקציבית, ניהול תזרים, ליווי והשגת אשראי והלוואות לעסקים קטנים ובינוניים וכן שירותי ניהול וליווי פרויקטים.

פיקסר – ייעוץ עסקי באילת

חברת פיקסר מתמחה בייעוץ עסקי לעסקים באילת ומציעה שירותי ליווי עסקי בתחומים מגוונים, כגון: ייעוץ וליווי בהקמת עסק חדש באילת, ייעוץ פיננסי וניהולי, כתיבת תוכנית עסקית, ייעוץ בשיווק ומכירות, ייעוץ ארגוני ואסטרטגי, ייעוץ תפעולי, הדרכת מנהלים וצוות עובדים מתוך מטרה לסייע בפיתוח וקידום העסק ועוד..

חברת פיקסר ייעוץ עסקי באילת, מלווה את העסק לכל אורך הדרך ובאמצעות כלים ייחודיים וצוות עובדים מקצועי היא תורמת להצלחת העסק ומהווה חלק בלתי נפרד מההישגים באמצעות מעורבות, שותפות ואחריות. ערכי החברה, שירותיה המקצועיים והליווי הצמוד תורמים להצלחת העסק.

חברת פיקסר מתמחה במתן פתרונות לעסקים וחברות ומספקת שירותי ייעוץ וליווי עסקי לעסקים באילת. אנו מספקים מגוון כלים לצמיחת העסק ולשגשוגו. אנו מאמינים כי עסקים, ובמיוחד עסקים המספקים שירותים, זקוקים לייעוץ וליווי מקצועי.

הבראת עסקים

עולם העסקים הוא עולם נוקשה, קשוח ונטול רחמים, לא תמיד פשוט להצליח, לשגשג ואפילו רק לשרוד, גם מי שהינו בעל ידע, הבנה וניסיון רב בעולם העסקים. לכן ישנם לא מעט מקרים בהם עסקים נקלעים לקשיים ובעלי העסק, המנהלים ועובדיהם הם אלה שנאלצים להתמודד עם התוצאות הנלוות. בזכות שירות מקצועי של הבראת עסקים שניתן ע״י גורם מקצועי, יש סיכוי טוב יותר שהעסק שלכם ינצל ויחזור לפעילות תקינה.

הבראת עסקים – הקדמת תרופה למכה

המצב במשק בשנים האחרונות, הביא לכך שיותר ויותר עסקים מגיעים למצב בו הם נקלעים לקשיים, העשויים להוביל לקריסת העסק ולסגירתו. בעלי עסקים אלו, ניצבים כל יום מול דילמה קשה עבורם, האם להפסיק את פעילות העסק בנקודת הזמן הנוכחית, על מנת שלא להגדיל את חובות העסק ולהגיע להסדרי חוב עם כל הנושים או שמא להזרים הון פרטי נוסף לעסק או להגדיל את האשראי הבנקאי, ולנסות להפעיל את העסק לתקופה נוספת, מתוך תקווה כי המשך הפעילות השוטפת יביא לכיסוי הגרעונות ולרווח תפעולי בעתיד. לעיתים דילמה זו אינה קיימת כלל, היות ואין עוד אפשרות לאותו בעל עסק להזרים הון עצמי נוסף או לקבל אשראי נוסף.

פעמים רבות ניתן לספק פתרון ובעקבותיו לשנות את המצב לטובה, במקרים מסוימים זה עשוי לקחת תקופה ארוכה ובאחרים קצרה יותר, סיוע מקצועי זה נקרא הבראת עסקים ומטרתו היא לבנות תכנית מותאמת אישית לאותו עסק או לאותה חברה תכנית הכוללת שינויים, פעולות, הליכים, בחירות והחלטות שייסעו לעסק לקום על רגליו ולשוב לאיתנו.

תכנית הבראת עסקים

על מנת לייצר תכנית להבראת העסק יש קודם כל לאבחן ולנתח את המצב הקיים על היבטיו השונים – הכנסות והוצאות, דו”חות כספיים, כוח אדם ולקוחות, מלאי ומכירות, אסטרטגיות שיווקיות וכדומה, כמובן שככל שצעד זה יעשה מוקדם יותר כך יגדלו סיכויי ההצלחה של תכנית ההבראה.

לאחר שנעשה אבחון מקצועי וניתן לעשות את הצעדים הבאים והם קבלת ייעוץ, בניית תכנית הבראה לעסק ויישום ראוי שלה. חשוב ביותר לפנות לחברה מקצועית המתמחה בשיקום והבראת עסקים, אבחון, הערכה, ייעוץ ותכנון. רצוי מאוד לבחור במי שמאחוריו שנים ארוכות של ניסיון ואחוזי הצלחה גבוהים בתחום, שמבין את הצרכים, הרצונות והיעדים של העסק וידע כיצד לפעול.

פיקסר – שיקום והבראת עסקים

אם אתה בעל עסק או חברה בע״מ, החווה קשיים עסקיים אל תמתין לרגע האחרון והתחילו בהקדם לטפל בבעיות לפני שיהיה מאוחר מידי. אנו מציעים לכם ייעוץ עסקי ממוקד ואפקטיבי שיסייע לכם לצאת מהמשבר ולחזור לפעילות מלאה. תהליך הייעוץ העסקי מתחיל בהצגת תהליך העבודה, היכרות עם צוות העובדים ותפקידם, ניתוח דוחות ונתונים, בדיקת השוק/תחרות וחיפוש אחר נקודות התורפה שיש לחזק במידי. זה תהליך שלוקח זמן, אך אנו משוכנעים שמהר מאד תוכלו לראות את התוצאות בשטח.

מחפשים אחר יועץ עסקי ושיווקי המתמחה בייעוץ לבעלי עסקים וחברות, בבניית תכניות הבראת עסקים מותאמות? הנכם מוזמנים לפנות לחברת פיקסר ולקבל את הסיוע לו אתם נזקקים. ערן פיקסר עם שנים ארוכות של ניסיון ואחוזי הצלחה גבוהים בתחום הבראת עסקים.

he_ILעִבְרִית
דילוג לתוכן