בניית אתרים

כולנו יודעים מהו הכוח של האינטרנט בעולם המודרני. על מנת לייצר תדמית חיובית ועל מנת להגדיל את כמות הלקוחות, כל עסק חייב להראות נוכחות ברשת האינטרנט. אתר האינטרנט של העסק מהווה את כרטיס הביקור הראשוני שלו ומשפיע רבות על התדמית שלו בקרב גולשים ולקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט טוב של בית העסק הינו כלי שיווקי רב עוצמה עבור העסק וישמש אתכם שנים קדימה. כאשר אתם מחליטים לבנות אתר לעסק או לשדרג האתר הקיים, עליכם לבחור בחברה שמתמחה בתחום בניית אתרים.

בניית אתר

בשלב האפיון נבצע איסוף מידע על בית העסק ומחקר מעמיק על המתחרים בסביבתו במטרה לזהות את קהל היעד הקיים ואפשרויות חשיפה לקהל יעד פוטנציאלי נרחב, תוך בידול העסק ע”פ מתחריו לאחר מכן נגבש החלטה על אופן בניית האתר וכן להתאים עבורו את הממשקים לצורך חווית המשתמש ולשימוש נוח ויעיל עבור בית העסק.

אבטחה, תמיכה ותחזוקה שוטפת

חלק חשוב מאוד מלבד בניית האתר הוא הטיפול השוטף בו ואבטחת המידע שבו, ע”י מערכות מתקדמות של בקרה מתמדת ובאמצעות אופטימיזיה שבועית באתר. כמו כן במקרים של תקלות צוות פיקסר ייתן פתרון במהירות והיעילות האפשרית על ידי מענה אנושי 24/7.

עיצוב גרפי מקצועי לאתר

האופן בו יראה האתר ישפיע רבות על חווית הגלישה ועל התדמית של בית העסק. עיצוב האתר בפיקסר ייעשה על ידי גרפיקאים מתכנתים ובוני אתרים מקצועיים ובהתאמה לקהל היעד ואופי בית העסק.

כתיבה והזנת תוכן לאתר

תוכן האתר הוא המשפיע ביותר בקידום אתרים ב-Google. בפיקסר תקבלו שירותי כתיבת תוכן מקצועיים, תדמיתיים ושיווקיים בהתאמה לאופי העסק ולקהל היעד שלו, באמצעות החדרת מילות מפתח אשר יקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש.

אחסון האתר בשרתים פרטיים

אחסון האתר בשרתים מתקדמים המאופיינים בטכנולוגיות SSD מהיר, זיכרון מהיר, אבטחת מידע מובנית, תמיכה 24/7 וגיבויים יומיומיים וחודשיים בשרת.

הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות

הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות היא פרמטר חשוב שיחזק את התדמית של העסק שלכם וכמובן יתרום להגדלת כמות הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים.
דוגמאות להנגשת אתר (אופציה להגדלת פונטים/ בניית תוכנה להקראת הכתובת בדף/ חיפוש קולי)

גרפיקה למקדם לאתרים
he_ILעִבְרִית
דילוג לתוכן