ערן פיקסר קידום ובניית אתרים באינטרנט

בוודאי שאלתם את עצמכם מספר פעמים – למה העסק שלי צריך אתר בכלל?
ואם כבר יש לי אתר, האם יש באתר מבקרים?
ואיך קידום האתר במנועי חיפוש באינטרנט מסייע לי ולעסק שלי לגדול?
כל התשובות אצלנו בפיקסר!

בניית אתרים באינטרנט

אתר אינטרנט הוא חלון הראווה של בית העסק שלך בזירה הדיגיטלית. בלעדיו, הנוכחות הדיגיטלית שלכם היא דלה- כמו שאומרים ״אם אתה לא שם אתה לא קיים״

בחברת ‘פיקסר’ נבנה עבורכם אתר אינטרנט ייחודי תוך התחשבות בכל הפרמטרים הדרושים לבית העסק שלכם. בין אם זה אתר תדמיתי לעסק שלכם, או אתר אינטרנט עם ממשק מכירות וסליקה ואפילו רק דף נחיתה.

כמובן שנראות האתר אומרת הכל, לכן אנחנו נקים לכם אתר רספונסיבי המותאם את עצמו לכל סוגי המסכים: מחשבים, טאבלטים, טלפונים חכמים ועוד.
בנוסף האתר החדש שלכם יעבור אופטימזציה, כלומר יותאם למנועי החיפוש השונים ויקודם באינטרנט באופן אורגני
לבסוף, בהתאם לחוקי האינטרנט במדינת ישראל- ננגיש את האתר לבעלי מוגבליות.

קידום אתרים במנועי חיפוש

כאשר גולש מחפש מידע באינטרנט בדבר מוצר או שירות מסויים, הוא יקבל אינסוף תוצאות בנושא, לא תמיד מדוייקות ולעיתים גם רחוקות מאוד ממה שהוא מחפש. עבודת קידום אתרים במנועי חיפוש תפקידה לבצע את תהליך האופטימיזציה.

לאחר תהליך זה, מיקומי הדפים של האתר שלכם הופכים מותאמים לביטויי החיפוש המבוקשים על ידי הגולשים, כך שבמבחן הרלוונטיות – האתר שלכם מקבל מקום ראוי ובולט ברחבי הרשת ובאתרים מובילי דעת קהל, ותנועת הגולשים – לקוחות הפוטנציאליים המגיעים לאתר – גדלה לטובתכם.

אבל איך תמכרו יותר מהמתחרים שלכם? הכירו את הקידום הממומן.
מלבד קידום אורגני (שאינו ממומן), ישנו גם קידום ממומן לאתרכם, קידום ממומן במנוע החיפוש גוגל שרוי בתחרות גדולה מאוד כך שבבואנו לערוך פרסום מודעה עלינו להתחשב בפרמטרים רבים. איך תגיעו ליותר לקוחות פוטנציאליים?
באמצעות הקידום הממומן אתם מציגים פרסומות בשמכם מעל תוצאות החיפוש הטבעיות {האורגניות} הנוגעות לבית העסק שלכם. אמנם תשלמו יותר על אופן קידום זה, אך האתר שלכם יקודם מהר יותר בתוצאות החיפוש של גוגל ויגיע לעמודים הראשונים מהר יותר ולאורך זמן. הקידום הממומן באמצעותנו נעשה תוך שימת דגש על המוצר/השירות המוצעים על ידכם, שימוש במודעות ממוקדות ומותאמות למילות החיפוש המובילות בתחום בית העסק שלכם – ואתם נהנים מתנועה מקוונת מוגברת הזורמת לאתרכם ולתוצאה המובילה למכירה.

מה אנחנו מציעים?
– קידום אורגני וממומן בגוגל במנועי חיפוש ורשתות חברתיות
– קידום בפורומים ובאמצעות מאמרים וכתבות באתרי תוכן קובעי דעת קהל
– מעקב אחר המרות באתר ובנייד
– הקצאת מספר טלפון וירטואלי לבית העסק: מספר ייחודי המאפשר מעקב על השיחות הנכנסות דרך האתר בזמן אמת.
– ניהול מערך המוניטין של העסק

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי מתפרס על ארבע פלטפורמות עיקריות:
1.פרסום ברשתות החברתיות – פייסבוק, אינסטגרם, סנאפצ׳אט.
2. פרסום באמצעות סרטונים באתר יוטיוב.
3. פרסום באפליקציות המבוססות מיקום: גוגל מפות, וויז ואיזי.
4. קידום אורגני במיילים.

צרו קשר

״לאחר הרבה שנים בהייטק ובמלונאות, החלטתי להקים את העסק האישי שלי, בעיר אילת, כדי לתת פתרונות אינטרנטיים ועסקיים לכל המעוניין בכך״
ערן פיקסר
בעלים
דילוג לתוכן