אתר אינטרנט ?

כולנו יודעים מהו הכוח של האינטרנט בעולם המודרני. על מנת לייצר תדמית חיובית ועל מנת להגדיל את כמות הלקוחות, כל עסק חייב להראות Присутствие в интернете. אתר האינטרנט של העסק מהווה את כרטיס הביקור הראשוני שלו ומשפיע רבות על התדמית שלו בקרב גולשים ולקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט טוב של בית העסק הינו כלי שיווקי רב עוצמה עבור העסק וישמש אתכם שנים קדימה. כאשר אתם מחליטים לבנות אתר לעסק או לשדרג האתר הקיים, עליכם לבחור בחברה שמתמחה בתחום בניית אתרים.

שיטת העבודה של ערן פיקסר והצוות

בשלב האפיון נבצע איסוף מידע על בית העסק ומחקר מעמיק על המתחרים בסביבתו במטרה לזהות את קהל היעד הקיים ואפשרויות חשיפה לקהל יעד פוטנציאלי נרחב, תוך בידול העסק ע"פ מתחריו לאחר מכן נגבש החלטה על אופן בניית האתר וכן להתאים עבורו את הממשקים לצורך חווית המשתמש ולשימוש נוח ויעיל עבור בית העסק.

חלק חשוב מאוד מלבד בניית האתר הוא הטיפול השוטף בו ואבטחת המידע שבו, ע"י מערכות מתקדמות של בקרה מתמדת ובאמצעות אופטימיזיה שבועית באתר. כמו כן במקרים של תקלות צוות פיקסר ייתן פתרון במהירות והיעילות האפשרית על ידי מענה אנושי 24/7.

האופן בו יראה האתר ישפיע רבות על חווית הגלישה ועל התדמית של בית העסק. עיצוב האתר בפיקסר ייעשה על ידי גרפיקאים מתכנתים ובוני אתרים מקצועיים ובהתאמה לקהל היעד ואופי בית העסק

תוכן האתר הוא המשפיע ביותר בקידום אתרים בGoogle. בפיקסר תקבלו שירותי כתיבת תוכן מקצועיים, תדמיתיים ושיווקיים בהתאמה לאופי העסק ולקהל היעד שלו, באמצעות החדרת מילות מפתח אשר יקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש.

Сайт размещен на современных серверах, которые характеризуются быстрой технологией SSD, быстрой памятью, встроенной информационной безопасностью, круглосуточной поддержкой и ежедневным и ежемесячным резервным копированием на сервере.

Доступность сайта для людей с ограниченными возможностями является важным параметром, который укрепит имидж вашего бизнеса и, конечно, будет способствовать увеличению числа серферов и потенциальных клиентов.
Примеры доступности сайта (возможность увеличения шрифтов / сборка программного обеспечения для чтения адреса на странице / голосовой поиск)

Закрыть меню
ru_RUРусский
he_ILעִבְרִית en_USEnglish es_ESEspañol fr_FRFrançais ru_RUРусский