מדריך הוספת עסק לגוגל מפות

הקדמה

גוגל לעסק שלי / גוגל מי ביזנס הוא כלי חשוב מאוד בקידום אורגני מקומי, למשל אם יש לנו עסק מזון בעיר מסוימת ואנו עושים משלוחים ברדיוס של 30 ק"מ ברגע שנזין את זה בגוגל לעסק שלי נעלה בחיפושים רלוונטיים למשל שאנשים יחפשו משלוחי אוכל , משלוחי סושי וכו' כל עוד מילות המפתח והעסק שלכם מעודכן בגוגל זה יהיה מצוין להביא לקוחות חדשים לעסק שלכם, גוגל גם מאפשר דירוגים בכרטיס העסק ובכך לקוחות פוטנציאלים יכולים לדעת מה אנשים אחרים חשבו על האוכל והשירות שלכם, כל עוד העסק שלכם הוא עסק לגיטימי ואתם עושים את המקסימום בשביל  הלקוחות שלכם לא תהיה לכם בעייה לתחזק כרטיס עסק כמו שצריך.   

איך מתחילים להקים עסק בגוגל מפות ?

  1. נכנסים לגוגל לעסק שלי בקישור הזה – ניהול העסק שלי בגוגל.
  2. לוחצים על הכפתור הירוק "לפתיחת דף עסקי ב – Google . מצורפת תמונה

3. איתור וניהול עסק גוגל מפס – מה הכוונה? 
אז כך הכוונה היא שיכול להיות שהעסק שלכם קיים בגוגל מפות / גוגל לעסק שלי אבל לא דרשתם עליו בעלות, ואז הדרך שלכם לניהול המפה היא מהירה יחסית.

במידה והעסק שלנו לא קיים ב גוגל מפה, נלחץ על הכפתור של > להוספת העסק שלי ל- Google.במידה והעסק לנו קיים נתבקש לאשר אותו באמצעות מסרון, טלפו או משלוח דואר לבית העסק – הקוד שנקבל יאשר את הבעלות על העסק ונוכל לראות את העסק שלנו באזור האישי של גוגל מי ביזנס. במידה והעסק לא נמצא המשיכו במדריך …. 

יצירת הדף העסקי

4. התחלת היצירה של הדף העסקי : שם העסק – איך שיופיע בחיפוש, וקטגוריה של העסק לפי הקטגוריות של גוגל: 

5. האם יש לנו מקום פיזי או שאנו רק נותנים שירותים וירטואליים ? הכוונה של גוגל היא האם הלקוחות יכולים להגיע למשרד שלכם / חנות / מסעדה וכו' או שאתם נותנים שירותי משלוחי אוכל בלבד ענו כן / לא.

6. אזורי שירות למשל אם אנו עובדים רק בעיר תל אביב או רק באזור חיפה נציין זאת בכרטיס העסק, כך נקבל פניות רק מהאזורים הרלוונטיים לנו. במידה ואנו נותנים שירותים בכל הארץ אז נרשום ישראל כמו בדוגמה המצורפת כאן.

7. כאן נצטרך למלא מספר טלפון, כתובת אתר אינטרנט ( אלו פרטים חשובים מאוד) גם לאישור העסק בהמשך וגם שלקוחות יוכלו ליצור קשר בכל פלטפורמה אפשרית, והשירות שלנו יהיה נגיש להמון אנשים

אימות העסק בגוגל

8. שלב אחרון – אימות העסק בגוגל ע"י כתובת . 

איך נראה כרטיס עסק מאומת ?

2,052 מבקרים בדף 2,041 שיחות (קידום אורגני למלון)

מה במאמר?

דילוג לתוכן