אתר אינטרנט ?

כולנו יודעים מהו הכוח של האינטרנט בעולם המודרני. על מנת לייצר תדמית חיובית ועל מנת להגדיל את כמות הלקוחות, כל עסק חייב להראות Presencia en internet. אתר האינטרנט של העסק מהווה את כרטיס הביקור הראשוני שלו ומשפיע רבות על התדמית שלו בקרב גולשים ולקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט טוב של בית העסק הינו כלי שיווקי רב עוצמה עבור העסק וישמש אתכם שנים קדימה. כאשר אתם מחליטים לבנות אתר לעסק או לשדרג האתר הקיים, עליכם לבחור בחברה שמתמחה בתחום בניית אתרים.

שיטת העבודה של ערן פיקסר והצוות

בשלב האפיון נבצע איסוף מידע על בית העסק ומחקר מעמיק על המתחרים בסביבתו במטרה לזהות את קהל היעד הקיים ואפשרויות חשיפה לקהל יעד פוטנציאלי נרחב, תוך בידול העסק ע"פ מתחריו לאחר מכן נגבש החלטה על אופן בניית האתר וכן להתאים עבורו את הממשקים לצורך חווית המשתמש ולשימוש נוח ויעיל עבור בית העסק.

חלק חשוב מאוד מלבד בניית האתר הוא הטיפול השוטף בו ואבטחת המידע שבו, ע"י מערכות מתקדמות של בקרה מתמדת ובאמצעות אופטימיזיה שבועית באתר. כמו כן במקרים של תקלות צוות פיקסר ייתן פתרון במהירות והיעילות האפשרית על ידי מענה אנושי 24/7.

האופן בו יראה האתר ישפיע רבות על חווית הגלישה ועל התדמית של בית העסק. עיצוב האתר בפיקסר ייעשה על ידי גרפיקאים מתכנתים ובוני אתרים מקצועיים ובהתאמה לקהל היעד ואופי בית העסק

תוכן האתר הוא המשפיע ביותר בקידום אתרים בGoogle. בפיקסר תקבלו שירותי כתיבת תוכן מקצועיים, תדמיתיים ושיווקיים בהתאמה לאופי העסק ולקהל היעד שלו, באמצעות החדרת מילות מפתח אשר יקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש.

El sitio está alojado en servidores avanzados que se caracterizan por la tecnología SSD rápida, la memoria rápida, la seguridad de la información incorporada, el soporte 24/7 y las copias de seguridad diarias y mensuales en el servidor.

La accesibilidad del sitio para personas con discapacidades es un parámetro importante que fortalecerá la imagen de su negocio y, por supuesto, contribuirá a aumentar la cantidad de usuarios y potenciales clientes.
Ejemplos de accesibilidad al sitio (opción para aumentar el software de fuentes / compilación para leer la dirección en la página / búsqueda por voz)

Cerrar menú
es_ESEspañol
he_ILעִבְרִית en_USEnglish ru_RUРусский fr_FRFrançais es_ESEspañol