קידום בתי מלון

הקדמה איך לקדם מלון?

בשנת 2021 לאחר המשבר שפקד את ענף המלונאות, מלונאים רבים הבינו שהם חייבים לקדם את המלון שלהם באינטרנט ולא רק להשתמש בשירותים המצוינים של בוויקינג ו Airbnb, ניתן להקים המון סוגי מודעות ברשת ויש קידום אורגני וקידום ממומן ההבדל ביניהם הוא שבקידום ממומן בית המלון משלם על קליק ובאורגני יותר על תוכן. מאמר בנושא קידום אורגני או קידום ממומן.

ניתן למצוא בתי מלון רבים ברשת אשר נעזרים בקידום אורגני וקידום ממומן של גוגל, כו כן אם נשתמש בכלים חכמים כמו גוגל אנליטיק ו גוגל קונסולה נוכל למדוד את ההכנסות שלנו ברשת לעומת הוצאות 

צירפתי צילום מסך איך זה נראה בגוגל אנליטיקס { גילוי נאות אנו אחראים על קידום אורגני וקידום ממומן של המלון. 

תקציב חודשי כולל יח"ץ 22,000 | הכנסה מאתר הבית 1M  

ניתן לראות שרוב ההכנסה של האתר נובעת מתנועה אורגני ותנועה ממומנת הכניסו את רוב הכסף באתר של החברה, שילוב של קידום ממומן וקידום אורגני בגוגל חשוב מאוד למלון שלכם או לאתר המכירות שלכם, במיוחד היום חשוב להבין איפה שווה לנו להשקיע כסף האם זה ברשת החברתית או בגוגל, בתי מלון רבים משקיעים תקציב גדול בפייסבוק אך לא משקיעים בכלל בגוגל כי מאוד חשוב להם איך הם נראים לעצמם, לדעתי לפעמים זה נכון ולפעמים פחות הרי תקציב השיווק שלנו מוגבל או שלא?  

איך מבצעים קידום בתי מלון בגוגל ?

1.קידום אורגני בגוגל – באמצעות אתרים משלמים.
2. קידום ממומן של מודעות בגוגל.
3.קידום ברשתות חברתיות כגון : פייסבוק, אינסטגרם ועוד. 
4. כרטיס עסק ב tripadvisor . 
5. כרטיס עסק בגוגל לעסק שלי. 

קידום מלון אורגני וקידום מלון ממומן

  1. קידום מלון אורגני בגוגל יתבצע באמצעות תוכן וקישורים נכנסים לאתר, כמו כן נצטרך להתאים את אתר האינטרנט שלנו לקידום אורגני בגוגל, גם מבחינת מבנה האתר והקישורים שלו וגם מבחינת מהירות האתר.
  2. קידום ממומן בגוגל (הקמת מודעות בגוגל ADS) הקמת מודעות בגוגל היא יחסית פשוטה אבל מצריכה מחקר מילות מפתח מעמיק כמו בקידום אורגני, אך בשונה מקידום אורגני כאן אנו נשלם לפי קליק.
המרות מאתר של מלון עלות קליק 1.63 ש"ח

3. קידום דף פייסבוק או דף אינסטה של מלון, אז כמובן שניתן לבצע קידום אורגני וקידום ממומן, אבל לדעתי הסוד בקידום דף אינסטגרם של מלון דווקא נמצא באושיות רשת שמתייגות את המלון, למשל תארו שיש לכם בית מלון באילת ואחד הזמרים המובילים במדינה מצלם תמונה ומתייג אתכם …. הפרופיל של המלון שלכם מתפוצץ ב 24 שעות. 
4. מה זה tripadvisor ? אז אין בעלים של מלון או אטרקציה שלא מכיר את האתר הוותיק הזה להשוואת מלונות, תחבורה, מסעדות וכו' ניתן לקדם אורגני וממומן גם כאן, אורגני באמצעות תחזוקה שותפת של כרטיס העסק וממומן באמצעות מודעות בפלטפורמה.
5. גוגל לעסק שלי המלך של חיפושים המקומיים  לפי אזור, למשל הלקוח נמצא בעיר הנופש אילת, ומחפש מלון באילת האם תעלו בין הראשונים ? או שלא תעלו בכלל?
מצורפת דוגמה לכרטיס עסק של מלון ( גילוי נאות – חברתנו מקדמת את המלון )  

כרטיס עסק בגוגל של מלון פאלמס אילת

קידום בתי מלון בישראל

קידום אתרים דורש בראש ובראשונה מקצועיות ידע ובקיאות בתחום אותו מקדמים. אינו דומה קידום של רשת אופנה לקידום של רשת בתי מלון. לכן קידום בתי מלון בישראל צריך להיעשות בצורה הכי מדוייקת שיש כדי להביא את העסק לצמיחה. תשתיות השיווק והקידום מאפשרות שותפויות עסקיות בתחומים רבים. במיוחד בתחום המלונאות, ניתן לראות שקיים פער עצום בין המלונות המצליחים שנמצאים גבוה באתרי בוקינג ואלו שמדשדשים מאחור. כל זה מגיע לאחר עבודה רבה שכוללת קידום איכותי, מחקר מעמיק ושפה מדוייקת.

כיצד עובד קידום יעיל?

ראשית יש לאפיין לאיזה קהל פונים, מי אמור לבקר במלון? האם מדובר בזוגות צעירים, משפחות עם ילדים, אנשי עסקים, קבוצות ועוד. אם יש בריכה ספא ומתקנים נוספים שאותם יש להציג. לאחר מכן יש לבחור את צינור השיווק האידיאלי. קידום בגוגל, ברשתות החברתיות. איזו רשת חברתית תתאים יותר לסוג קהל היעד? האם כדאי לפרסם דרך מובילי דעה? היכן משיגים רשימה של אנשים כאלו? כעת יש להחליט כיצד יעבור המסר? באמצעות סרטון, תמונה. כל התהליך דורש מיומנות בכדי להפוך גולשים ללקוחות אוהדים וקבועים.

קידום ממומן או אורגני?

ישנם 2 סוגי קידום יעילים, קידום אתרים ממומן, בו משלמים כסף לגוגל כדי שהאתר יפורסם כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש. מדובר בפרסום מודעה. בנוסף לתשלום, יש לבצע מחקר ממוקד של קהל היעד, מילות חיפוש, מחקר מתחרים ועוד.

הסוג השני הוא קידום אתרים אורגני- קידום שכולל סדרת פעולות שיש לבצע בכדי שהאתר יהיה איכותי, מהיר, נח לשימוש, רלוונטי וממוקד. כל זאת על מנת שיקודם בראש תוצאות החיפוש.

בתחום המלונאות נדרש לשלב בין השניים. תנועת גולשים מגיעה גם מחיפוש אורגני וגם מחיפוש ממומן. השילוב יעיל ומאפשר להגיע לקהל יעד רחב ומגוון. להגדיל את החשיפה וכתוצאה מכך את ההכנסה.

ערן פיקסר בנייה וקידום אתרים תאפשר לכם לחשוב איפה כדאי להשקיע את הכסף בקידום הממומן. והיכן כדאי לנתב את המשאבים של הקידום האורגני בהתאמה ישירה לצרכי המלון והקהל הייחודי שלו. השירות ניתן לפי תקציב שנקבע ולפי התאמה אישית. ניתן להתרשם ממגוון השירותים המותאמים לעסקים גדולים בתחום המלונאות.

למה לקחת קידום מקצועי?

כפי שכבר הבנתם במיוחד בשנה האחרונה, נוכחות דיגיטלית היא חובה. קידום יעיל הוא חלק בלתי נפרד מהיכולת להתבלט בתוך העולם הדיגיטלי. כבעלי בתי מלון אתם בטח מבינים זאת. לכן, בזמן שאתם מתעסקים בלנהל את המלון על הצד הטוב ביותר. הצוות של ערן פיקסר בניה וקידום אתרים ידאג לכל מה שצריך כדי שתבלטו באון ליין. החברה עובדת עם מיטב המומחים ומערכות חכמות להגדלת הפדיון. אז אם יש לך אתר אנחנו נדאג שהוא גם יכניס לך תנועת גולשים שתביא בסופו של דבר הכנסה.

 

study case קידום בית מלון באילת

המלון ממוקם באילת | למלון אין ארוחת ערב | ניתן להזמין ro / bb, במלון 150 חדרים (חלקם פרמיום), בדוגמא רצ"ב הקידום הוא מתאריך 1.3-25.5.2021 לאחר משבר הוקרנה ובעיצומו של משבר ביטחוני בישראל.
השקעה כספית 86,400 פדיון אתר הבית מעל שלוש מליון ש"ח.כמובן שיש בתי מלון עם מסעדת שף באילת

תקציב קידום 1.3.2021-25.5.2021 = 86,400 ש"ח

חלוקת תקציב הקידום
(28,800 ש"ח בחודש)

  • דמי ניהול קבועים לקידום מלון בעלות של 4,900 ש"ח בחודש סה"כ עלות 14,700 ש"ח ב 3 חד'. 
  • קידום אורגני באמצעות יח"צ באתרים משלימים כגון ישראל היום וכו'. בעלות של 3,900 ש"ח בחודש סה"כ 11,700 ש"ח לשלושה חודשי קידום.
  • קידום אורגני באמצעות קישורים נכנסים סה"כ 4 קישורים בחודש, עלות חודשית 1650 ש"ח סה"כ עלות 3 חודשים  4,950 ש"ח (כולל תוכן של 400 מילים למאמר )
  • מודעות גוגל כל הסוגים כולל מודעות תמונה ומייל- 10 מילות מפתח מרכזיות + 10 לא מרכזיות  16,350 ש"ח בחודש. עלות הקמפיין לגוגל 49,050 ש"ח לאורך חיי הקידום.
  • פייסבוק ואינסטה – 2,000 ש"ח בחודש (לדעתי היה מיותר אבל הלקוח ביקש (בחודשים הראשונים לאחר מכן החליט להעביר את התקציב לקידום אורגני וקידום ממומן חצי וחצי . סה"כ עלות 6,000+4 ש"ח 

פילוח הכנסה מהאינטרנט לבית מלון

ניתן לראות שעיקר ההכנסה היא ממנוע החיפוש גוגל, השקענו כספים בקידום אורגני, וקידום ממומן, 1.34 מיליון ש"ח מקידום אורגני ו 950,000 ש"ח מקידום ממומן, כמו כן מערכת שליחת הודעות ללקוחות הכניסה 609,443 ש"ח, מהרשת החברתית נכנס לנו 101,000 ש"ח, סה"כ הכנסה ברוטו רק מאתר הבית 3,043,818 ש"ח . עלות 2.88 % מהפדיון כמובן שזה נקי למלון כי אין בוויקינג או מתווך אחר בדרך . 

סיכום קידום בית מלון

פיקסר שמה לעצמה כמטרה להנגיש את השיווק והפרסום באינטרנט לבעלי עסקים בתחום המלונאות בארץ ובעולם. אנחנו פועלים במרץ על מנת להנגיש את הטכנולוגיות החדשות בתחום והשירות המתקדם ביותר. אוספים מידע כל הזמן, גם בזמן שאתם ישנים, כדי להביא את העזרים הכי מתקדמים בתחום הקידום .ערן פיקסר בנייה וקידום אתרים יאפשר לכם לנהל את העסק בראש שקט.

מה במאמר?

דילוג לתוכן