בניית אתרים למוסדות ועמותות

כל מוסד שהוא וכל עמותה מתנהלים היום בעזרת אתרי אינטרנט המכירים אותם ומנגישים אותם מול קהל היעד. האתרים הללו מסייעים למוסדות הללו להגיע לחשיפה גבוהה בקרב כל מי שמחפש מוסדות מן הסוג הזה. אך אם האתר לא יהיה מעוצב ומתוכנן באופן הנכון – המטרה לא תושג ואף גרוע מכך, האתר יפגע במוניטין ובשם הטוב של המוסד. אז מה עושים? פונים אל המומחים.

כיום, כאשר כולנו חיים בעידן של – ‘תן לאצבעות ללכת במקומך’ – אנחנו מוצאים את עצמנו מחפשים כל דבר באינטרנט. אנחנו לא בוחרים את מוסדות הלימוד של הילדים ולא מתייחסים אל שום עמותה בטרם נחקור על אודותיה ברשת האינטרנט. מכאן החשיבות הרבה שבהקמת אתר מקצועי אשר יאיר את המוסד שלנו באור הנכון שלו ויסקר אותו בצורה הכי מחמיאה.

כאשר אנחנו רוצים להקים אתר מקצועי עבור המוסד, הארגון או העמותה, נפנה אל חברת פיקסר . רק שם נוכל למצוא את העבודה הכי מקצועית והכי איכותית החל מהקמת האתר שלנו המשך בליווי של קידום אתרים מקצועי, קידום אורגני , שיווק באינטרנט ועוד. כל אלו יסייעו לאתר שלנו לקבל את החשיפה הטובה ביותר באור החיובי ביותר. הליווי והתמיכה של פיקסר יסייעו למוסד שלנו להתקדם וליהנות מפרסום הכי מחמיא. מנהל עמותה? מוסד? ארגון? רוצה להקים אתר עבור המפעל שלך? אנחנו כאן בשבילכם. תיהנו מאתר מקצועי ומעוצב בטוב טעם. אתר שיספר ללקוחות שלכם את כל מה שחשוב לכם לספר להם. מלבד זאת תוכלו ליהנות מהנחה משמעותית, כאשר במחיר סמלי של ממש תיהנו מאתר הכי מוצלח שרק יכול להיות.

he_ILעִבְרִית
en_USEnglish ru_RUРусский es_ESEspañol fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית

קידום אורגני

בואו לקדם באמצעות מילות מפתח
מחיר משתנה

קידום ממומן

לפי תקציב
מחיר משתנה

בניית אתר תדמית

עד 5 עמודים
החל מ-500 ש"ח לחודש

אחסון אתר תדמית

עד 1GB
מחיר פיקס: 75 ש"ח לחודש

מספר וירטואלי

מספר ישראלי להתקשרות עם לקוחות
מחיר פיקס: 100 ש"ח לחודש

ניהול מודעות גוגל

ניהול Google Ads מתקדם
מחיר משתנה